Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van még esélyem? Hogyan tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem? Hogyan tudom helyrehozni és jóvá tenni?

Figyelt kérdés

Kb 1.5 hónapot voltam ezzel a hölggyel.

De sok volt a vita közöttünk,Én sokszor hogy érezzem hogy szeret féltékennyé tettem,akadt hogy 1 2 dologban hazudtam is neki.

Belátom hogy hüly. voltam de nagyon hiányoznak és szeretem őket. (Van egy kislánya is)

Folyamatosan ő jár a fejemben. Bánom hogy akkor nem mutattam ki hogy szeretem mikor azt éreztem hogy ő igen.

nagyon bànom hogy el rontotam nem alkalmazkodtam de ezert szeretném ezt màsképp csinàlni mert hiányoznak. Rossz nélküle senki nem kell nekem.

Ezeket neki is leírtam már de nagyon nem reagált semmit.

Mit tegyek még?

Én 25f ő 27


2019. júl. 23. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

Elcseszted, legközelebb okosabb leszel.

Épeszű ember nem vesz vissza olyat, aki hazudozik neki.

2019. júl. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Játszmáztál vele teljesen feleslegesen.Ez nagyon nagy hiba.Őszintén leírom, hogy én sosem adok annak esélyt újra, aki így szórakozik velem.A bizalmam elveszik egy ilyen ember felé végleg.Lehet ő is így gondolja, azért nem reagál.

Nem tudom mit tehetnél azonkívül, hogy tanulsz az esetből, és legközelebb nem csinálsz ilyet.Tőlem biztosan nem kapnál új lehetőséget.Nálam egyszer lehet eljátszani a bizalmam, utána nincs tovább.

2019. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, eltörted a bizalmát. Ez jelzi is, hogy alig reagált a dolgaidra. 30n
2019. júl. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csajnak is van esze, hogy gyerekkel összejön egy másik gyerekkel.
2019. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat ba####meg te hulye vagy XD mit akarsz egy notol akinek potya utasa van..?? Fiatal vagy!!! Ne mas gyereket akard nevelni a kezdo vagy mar nem kezdo fizudbol ne hulyeskedj.. Vannak meg jobbak hidd mar el.. Szted mennyire ertelmes no h odaszulte a gyereket valakinek akivel szer is ment..de ha az exe miatt akkor is.. Mi ez..
2019. júl. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!