Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehet még esélyem nála? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála? 18/L

Figyelt kérdés
Egy évvel ezelőtt megismerkedtem életem szerelmével. Tinderen találtuk meg egymást, bár egyikünk sem szereti a Tindert, csak kipróbáltuk. Randizgattunk, összejöttünk. Sok közös van bennünk, sokat beszélgettünk, teljesen egymásba szerettünk. Kb. 3 hónap után viszont előjöttek olyan dolgok, amik elkezdték szabotálni a kapcsolatunkat. Mivel én akkor 17 éves voltam, ő meg 26, a barátai cikizték miattam és a volt barátnője is mindenkinek továbbadta, de ennek ellenére barátok maradtak az exével, ami nem tetszett nekem. Megszakította a kapcsolatot a legjobb barátjával, mert úgy érezte, ezzel hátba támadta. Aztán az exével is halványodott a barátság, mert az ex még 2 év után is gyengéd érzelmeket táplál iránta(4 évig voltak együtt, de nem volt belé igazán szerelmes, csak szerette és több volt, mint barátság). Azt tudni kell rólam, hogy szociális fóbiám van, ezért nagyon nehéz emberi kapcsolatokat létrehoznom, így a barátaival és a családjával nem igazán sikerült megkedveltetnem magam. Az én családom elég szegény, az apám művész és munkanélküli, az anyám hoz haza több pénzt. A szüleim sosem törődtek velem igazán, anya már évek óta máshol dolgozik, szinte anya nélkül nőttem fel. Az ő családja teljesen hagyományos és vagyonos. Ezért az ő szülei rossz véleménnyel vannak a családomról. Nagyon önbizalomhiányos vagyok, ezért a szüleinek a megjegyzéseit mindig magamra vettem. Úgy éreztem mindig olyan dolog miatt hibáztatnak, amiről nem tehetek. Aztán kiderült, hogy még a kapcsolatunk elején, volt egy B terve, de az is elhalt, viszont én nagyon féltékeny lettem. Úgy éreztem nem elég a feltétel nélküli szerelem ide, nagyok az elvárások velem szemben. Fél év után érzelmi mélypontra kerültem, úgy éreztem, mindenki ok nélkül utál engem és keresztbe akar tenni nekem. Még a legjobb barátnőm is elhagyott, mert féltékeny volt a kapcsolatomra. Egy nap úgy éreztem nincs értelme az életemnek, mert külső tényezők ellehetetlenítik az szerelmemmel való együttlétet. Szinte vele laktam, de nála illegális bevándorlónak éreztem magam, kulcsom sem volt, nem volt pénzem belefizetni semmibe. Otthon meg csak szimplán magányos vagyok. Amennyi pénzem volt, mindig odaadtam neki, sosem használtam ki, a szülei mégis azt állították rólam, hogy hálátlan vagyok. Idealista vagyok és nem tudom kimutatni az örömömet egy tárgy iránt(pl. karácsonyi ajándék a szüleitől). Mélypont következett, meg akartam halni. Öngyilkosságot kíséreltem meg, egy napig kórházban voltam. Ez sajnos pont az apukája születésnapját előzte meg. Két hétig alig beszéltünk, letiltott. Majd lassan visszaalakult a kapcsolatunk, de már a családja meg a barátai folyton ellenem beszéltek. Volt több veszekedésünk emiatt, meg azért, mert elmondta az exének a történteket. Ennek ellenére együtt voltunk és szerettük egymást. A legutóbbi vitánk után fogalmazódott meg benne, hogy ő nem akar olyan barátnőt, aki mindig felhozza a sérelmeit és ezzel elrontja a napját. Ezért szakított velem. Utána találkoztunk még beszélgetni, 3 napig nála voltam, jól éreztük magunkat. Amikor elváltunk, elsietett, de láttam, hogy leveszi a szemüvegét és sír. Még mindig szenvedélyesen szeretjük egymást, de ő úgy érezte nincs ebben a helyzetben más megoldás, én pedig még mindig hiszek a szerelemben és nem hagyhatom veszni mások miatt. Rájöttem, hogy a sorsomat én irányítom, és ha most hagyom elmenni akkor egy ajtó végleg bezárul a boldogságom kulcsával.

2019. jún. 18. 13:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

*wall of text hits you for 203253 pts of critical damage*

*you are no more*

2019. jún. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha használható választ szeretnék, akkor le kell írnom az egészet részeltesen.
2019. jún. 18. 14:01
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tagolni is a szöveget. Mert ember legyen a talpán, aki ezt elolvassa így.
2019. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Egy évvel ezelőtt megismerkedtem életem szerelmével. Tinderen találtuk meg egymást, bár egyikünk sem szereti a Tindert, csak kipróbáltuk. Randizgattunk, összejöttünk. Sok közös van bennünk, sokat beszélgettünk, teljesen egymásba szerettünk. Kb. 3 hónap után viszont előjöttek olyan dolgok, amik elkezdték szabotálni a kapcsolatunkat. Mivel én akkor 17 éves voltam, ő meg 26, a barátai cikizték miattam és a volt barátnője is mindenkinek továbbadta, de ennek ellenére barátok maradtak az exével, ami nem tetszett nekem. Megszakította a kapcsolatot a legjobb barátjával, mert úgy érezte, ezzel hátba támadta. Aztán az exével is halványodott a barátság, mert az ex még 2 év után is gyengéd érzelmeket táplál iránta(4 évig voltak együtt, de nem volt belé igazán szerelmes, csak szerette és több volt, mint barátság). 


 Azt tudni kell rólam, hogy szociális fóbiám van, ezért nagyon nehéz emberi kapcsolatokat létrehoznom, így a barátaival és a családjával nem igazán sikerült megkedveltetnem magam. Az én családom elég szegény, az apám művész és munkanélküli, az anyám hoz haza több pénzt. A szüleim sosem törődtek velem igazán, anya már évek óta máshol dolgozik, szinte anya nélkül nőttem fel. Az ő családja teljesen hagyományos és vagyonos. Ezért az ő szülei rossz véleménnyel vannak a családomról.


Nagyon önbizalomhiányos vagyok, ezért a szüleinek a megjegyzéseit mindig magamra vettem. Azt éreztem, hogy mindig olyan dolog miatt hibáztatnak, amiről nem tehetek. Aztán kiderült, hogy még a kapcsolatunk elején, volt egy B terve, de az is elhalt, viszont én nagyon féltékeny lettem. Azt gondoltam nem elég a feltétel nélküli szerelem ide, nagyok az elvárások velem szemben. Valamiért, mindenki ok nélkül utál engem és keresztbe akar tenni nekem. Még a legjobb barátnőm is elhagyott, mert féltékeny volt a kapcsolatomra.


Egy nap úgy éreztem nincs értelme az életemnek, mert külső tényezők ellehetetlenítik az szerelmemmel való együttlétet. Szinte vele laktam, de nála illegális bevándorlónak éreztem magam, kulcsom sem volt, nem volt pénzem belefizetni semmibe. Otthon meg csak szimplán magányos vagyok. Amennyi pénzem volt, mindig odaadtam neki, sosem használtam ki, a szülei mégis azt állították rólam, hogy hálátlan vagyok. Idealista vagyok és nem tudom kimutatni az örömömet egy tárgy iránt(pl. karácsonyi ajándék a szüleitől).


Mélypont következett, meg akartam halni. Öngyilkosságot kíséreltem meg, egy napig kórházban voltam. Ez sajnos pont az apukája születésnapját előzte meg. Két hétig alig beszéltünk, letiltott. Majd lassan visszaalakult a kapcsolatunk, de már a családja meg a barátai folyton ellenem beszéltek. Volt több veszekedésünk emiatt, meg azért, mert elmondta az exének a történteket. Ennek ellenére együtt voltunk és szerettük egymást.


A legutóbbi vitánk után fogalmazódott meg benne, hogy ő nem akar olyan barátnőt, aki mindig felhozza a sérelmeit és ezzel elrontja a napját. Ezért szakított velem. Utána találkoztunk még beszélgetni, 3 napig nála voltam, jól éreztük magunkat. Amikor elváltunk, elsietett, de láttam, hogy leveszi a szemüvegét és sír.


Még mindig szenvedélyesen szeretjük egymást, de ő úgy érezte nincs ebben a helyzetben más megoldás, én pedig még mindig hiszek a szerelemben és nem hagyhatom veszni mások miatt. Rájöttem, hogy a sorsomat én irányítom, és ha most hagyom elmenni akkor egy ajtó végleg bezárul a boldogságom kulcsával.

2019. jún. 18. 14:10
 5/14 A kérdező kommentje:
Így jobb?
2019. jún. 18. 14:10
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kielégítő válaszokat! Ostoba voltam, mert kiírtam ide a kérdésem.
2019. jún. 18. 14:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt a hosszú vackot senki sem fogja elolvasni és nincs nála már esélyed
2019. jún. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Erre miből következtettél, ha el sem olvastad?
2019. jún. 18. 15:12
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam. Nehogy már kuncsorogj ennek a gyökérnek meg a sznob családjának. A vagyont nézik, nem az embert. 31F
2019. jún. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szergej55 ***** válasza:
Ez az a pont, ahol el lehet azon gondolkodni, hogy segítsen-e egy szakember, mert eléggé meredek dolgokat írtál.
2019. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!