Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fog többé keresni? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fog többé keresni? Van esélyem helyrehozni?

Figyelt kérdés

Hosszu sztori, de megprobalom roviden leirni.

Volt egy kulfoldi ferfi az eletemben, akivel iden ujra talalkoztunk..es ugyanaz lett a vege. Mivel en erzelmeket taplaltam fele, o viszont erre nem volt nyitott, csak a testisegre. Voltak szep idoszakok..az elejen .

Miutan most, hogy 2.jara is vege lett, nagyon kivoltam erzelmileg...egyik kulfoldi ismerosom-Akirol most szo lesz- atjott hozzam, mert athivtam...hogy beszelgesdunk, jol esne. Napokon at jott es ugy voltunk,mint ket barat, mindig megolelt, meg meselt is,amire elaludtam...nagyon nagy segitseg volt ez nekem akkor. Megkedveltem igazabol. Aztan egy ido utan kezdett kozeledni, csok ..de annal tovabb nem igazan jutottunk, mert mindig leallitottam. Tudom,hiba reszemrol, mert akkor minek engedtem a csokot...de mindig azt ereztem, hogy nem is ismerem, baratok vagyunk, nem is lrnnek kepes erzelmek nelkul....eltelt jopar het .szinte minden nap talalkoztunk, de csak a lakasomra jott. Mindig kerdezte, hogy johet e.

Kezdtem magam furan erezni, mintha majdnem jarnank..de mivel csoknal tobbet alig engedtem, igy persze ez nem az...


Vonzodunk egymashoz, es iszonyat jol csokol,..minden mozdulatabol latszik, hogy a masikat akarja kenyeztetni elsosorban.

Viszont, hiaba mondja; hogy szeret velem idot tolteni...azt is mondja, hogy ..ez termeszetes ha megtortenik, csak elvezzem. Ilyen beallitottsagu... ami nekem nagyon nem tetszik. Ezzel azt mondja, hogy mindegy , hogy kivel, de legyen szex...

Nem ereztem, hogy a szemelyem erdekelte volna barmikor is. Amit lehet rosszul erzekeltem...



Legutobb megint megcsokolt..elkezdett vetkoztetni...kertem, hogy allj.Mondtam, hogy en a regi ot akarom , aki az elejen, amikor csak oleles volt.Es hogy mindig csak a lakasokon talalkozunk... Erre azt mondta, h ferfi es no kozott ez normalis..van kemia...nem erti a gondolkodasom. Es nevetett....

Ezen felhuztam magam, mondtam, hogy menjen haza...

Nem is koszontunk el, majd ahogy hazaert, irt, hogy legyek boldog..ne aggodjak..majd elmegyunk kavezoba ide oda . Erre semmit nem reagaltam, azota ra sem mentem az uzenetre.

Ez vasarnap este volt. Azota mar masodik nap telik el.



Hianyzik az olelese. Szinte megszoktam, hogy jon estenkent....

Ennek van ertelme, hogy irjak neki ? Vagy egyaltalan, ha erdekelte volna, hogy mirol besteltem vasarnap este, akkor azota is irt volna valamit?

elotte minden nap beszeltunk...


2018. nov. 6. 21:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ezzel azt mondja* ezt nem szo szerint ertettem..hamem hogy ezzel arra utal
2018. nov. 6. 21:37
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi a francért húzod az agyát, ha nem érdekel?

Jó a szamár, ha nincs ló is?

Hagyd békén! Neked nem ő kell csak unatkozol

2018. nov. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Khm... ellentmondásos te vagy.

1. ha barátként akarod, akkor nem smacipartit tartok vele. Ő jogosan hiszi azt, hogy igényt tarthat a bugyidra, mert megengedsz dolgokat neki, amit két barát nem művel.

2. ha barátként akarod, akkor önts tiszta vízet a pohárba. Én nem vágom, hogy miért ne dughatnátok, hiszen már hiányzik neked.


Döntsd el mit akarsz, mert félmegoldással ide jutottál. Most ácsingózol utána, mert annyira mégsem volt rossz, hogy ne smároljatok.

2018. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Hosszu sztori, de megprobalom roviden leirni."


TLDR


nem sikerült

2018. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy te a srácot arra akartad használni amire éppen szükséged volt és ő ennél többet igényelt volna. A kapcsolat elején belement abba hogy sokat adjon, keveset kapjon aztán idővel próbálta átvenni az irányítást. Te leállítottad, tiszta sor, nem akarsz tőle semmit. Ezek után biztosan nem keresnélek egy ideig, hagynálak egy kicsit gondolkozni mit is akarsz a kapcsolattól.
2018. nov. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dejo h tudom milyen lányokra kell hajtani, és nem kell szenvednek azzal hogy elkuld egy csaj utána meg sír utánam.

Végig a srac szeretget téged, annyi időt beledfektet meg a hülye érzelmeskedesre, utána meg olyanokat hiszel hogy őt nem érdekli mit mondasz.

Tényleg csak lelki szemetesnek használod szegényt.

2018. nov. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ennyi alapjan amiket irtam, en is hasonlo velemennyel lennek ,mint ti. Abszolut jogos.



Azt nem irtam peldaul...hogy tobbszor is mondta, hogy ferfi es no kozott ez a normalis, hogy ha alkalom van akkor lefekszenek. Sosem ugy mondta, hogy en erdekelnem, hanem az volt a lenyeg, hogy van kivel...

A masik meg, hogy mindig igy beszel, hogy most ugy sincs senkink..majd ha lesz baratom.meg neki baratnoje;akkor abbahagyjuk.

Ez mi vajon? Hat nem oszinte erzelmek..meg erdeklodes felem.


Kihasznalas..nezopont kerdese. En mar a legeslegelejen leallitottam a kozeledeset testileg. Mas kerdes, hogy akarhanyszor talalkoztunk..letepert az agyra.

Ebbol sokalltam be. Ebbol a rendszerbol.



Azota irtam neki, bocsanatot kertem a viselkedesemert hogy elkuldtem...azt irta hogy oke es hogy kicsit szomoru volt...

Szep napot kivant, mint ahogy elotte mindig tette..es ennyi.

Mivel tudja , hogy nem fekszek ke vele, nem keres. Ennyit errol..

2018. nov. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!