Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem-e vajon neki? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem-e vajon neki? Mit kellene tennem? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még sosem írtam ki kérdést ide, sőt facebookra se semmit, meg azt is tudom, hogy 1000 ilyen kérdés van, de nem tudok már mit csinálni.

Az a lényeg, hogy 21 éves vagyok és van egy 18 éves fiú, aki nagyon nagyon nagyon tetszik. Egy bulin ismerkedtünk meg, ahol voltak közös ismerőseink. Ott azonnal megtetszett, de olyan visszahúzódó volt. Azóta sokat buliztunj együtt, összefutottunk sok helyen, ahol beszélgettünk. 2x ideadta a pulcsiját meg volt egy buli, ahol elég sokat ittunk és elaludtunk együtt. Elvileg a fiú még szűz. Egy barátja mondta nekem, de én nem merem elmondani neki, hogy nekem tetszik és így is gáznak éreztem magam, hogy elaludtunk és mindenki rólunk beszélt. Meg a barátnőim is kinevettek, hogy remélik nekem nem tetszik ő, mert túl fiatal, de nem tudom, hogy beki tetszem e. Próbálok neki jeleket adni pl írok neki valami ürüggyel sokat vagy próbálom a társaságát keresni meg ölelgettem mikor buliztunk. Ilyen még velem nem volt velem, hogy ennyire zavarba jojjek valakitől. 3 barátom volt előtte és őket simán elmertem hívni valahova, ha már kavartunk vagy beszélgettünk, de ő konkrétan csak válaszolgat nekem és olyan, mintha tartaná ezt a baráti zónát. Hogy tundék neki jelet adni, hogy amúgy nagyon bejön?

Higyjétek el nem vagyok csúnya, elég sokan is irkálnak, ha valakit érdekel megadom az instagramom. Ő viszont annyira nem az esetem meg nem is az a 10/10-es fiú, de van benne valami, ami annyira zavarba hoz, hogy ha meglátom ver a szívem és még sosem éreztem ilyet!


2019. júl. 23. 21:44
 1/2 Lazy Lover ***** válasza:
Ezt igy nem lehet + mondani hivd el randira
2019. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sok jelet adtál már neki.

Vagy mész tovább, rizikós terepre tévedve, vagy pedig megállsz és várod, hátha észbe kap.

2019. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!