Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem ha egy srác már állítólag nem szerelmes belém de mégis úgy viselkedik? Tetszem neki vagy nem?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy ma kiderült hogy az a srác aki nekem nagyon tetszik két hónapja mást sem csinált mint hogy rólam áradozott. viszont két hete kiderült hogy valaki más tetszik neki és már nem is beszél annyit rólam. padig jelenleg sokkal jobb a kapcsolatunk mint valaha. nagyon figyelmes és sokat érdeklődik irántam a barátnőimtől is hogy mi van velem. nagyon összetörtem mivel ezek szerint mindketten tetszettünk egymásnak és ezt elszalasztottuk csúnya félreértések miatt. szerintetek még tetszhetek neki?van esélyem? mit kéne tennem?
2015. márc. 20. 21:49
 1/1 anonim válasza:
érdekes,én is ugyanebben a helyzetben voltam úgy egy éve.mi nem léptünk azután miután ez kiderült amit még most is bánok úgyhogy remélem te nem leszel ugyanilyen helyzetben.nyugi van esélyed és probáld meg!
2015. márc. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!