Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nagyon régóta tetszik 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon régóta tetszik 1 fiú a buszról és látszólag neki is tetszem, de nem lép semmit. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Hülyeség lenne nekem odamenni... elég félénk fiúnak látszik és nem tudom, hogyan reagálna. Ha tetszem neki, akkor nem kéne oda jönnie? A jelek egyértelműen megvannak, szemezünk meg minden, de ez valahogy már nem elég :( Örülök lány válasznak is de most főleg fiúk véleményére vagyok kiváncsi, légyszi írjatok kort is :) L/16
2010. szept. 21. 20:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. 19/F
2010. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Buszon semmi kép nem fog lépni, mert érvényben van a Lift effectus. Psziologia. Ha valaki közel van hozzád, és benne van az intim zónádban akkor az zavaró tud lenni. De ha tömeg van az intim zónádban akkor, érvénybe lép a Lift effectus, mikor pl. az emelet számot nézed és mikor jutok már ki gondolat. Ha kiszáltok a buszból, azért nem fog lépni, mert eddig nem tette meg a buszon. Szóval semmit nem fog tenni.
2010. szept. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba, ha nem képes még arra sem hogy köszönjön, vagy rádvigyorogjon akkor csak valami balfék lehet..


Kezdj idősebbekkel, csak aztán tudd meddig mész el és kivel.

2010. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

: ma 20:23


Ilyen marhaságról még életembe nem hallottam..


Ha nem volnék foglalt, bárhol bármikor megszólítanám azt aki megtetszik, mert hiszek önmagamban..


Na és ha nem jön össze van még 100 másik.

2010. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Buszon nem szokás csajozni, nem fog odajönni. Megállóban v. ha leszálltok esélyesebb.
2010. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
hány éves ? tanul dolgozik ? mert ezek mind fontosak , iwiwen nézted már , legalább a nevét tudod ?
2010. szept. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

ma 20:29


Mégis miért fontosak?


Avass már be légyszi..

2010. szept. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
a nevét nem tudom sajnos, de kb ő is 16 lehet :) csak azt tudom, hogy hol lakik, mert batárnőmmel tudjuk milyen a kocsijuk, mert volt már, h anyuja elhozta és látta a ház előtt a kocsit :P na szóval mást sajna nem tudok róla :/
2010. szept. 21. 20:41
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha tudnál róla mindent, még azt is hogy milyen az alsógatyája márkája, akkor előbb megszólítana szerinted?


Vagy ha te tudsz róla már mindent ő meg semmit , mert azt se tudná ki vagy akkor nem ilyedne meg tőled szerinted?


Miért fontos ez az oknyomoz-ósdi?

2010. szept. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szal nem akarok károgni, de ezzel a nyomozgatással remekül lefoglalod magad, meg kitöltös az idődet, de egy centivel sem kerülsz közelebb a sráchoz..


Ha tudsz koketálni vele akkor biccenteni is tudsz a fejeddel, hogy odahívd, ha meg nem veszi a lapot akkor nincs is miről beszélni szerintem.

2010. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!