Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikortól számít két ember egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít két ember egy párnak?

Figyelt kérdés

Lehet hogy furcsa kérdés de bizonytalan vagyok hogy most mi van..

Ki kell mondani? Vagy meg kell beszélni hogy most akkor együtt vagyunk, kérdezzek rá? Vagy hogyan?



2019. júl. 31. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Manapság mindenképp ki kell mondani. Van, aki elvan veled 2-3 hónapig, aztán szó nélkül eltűnik. Úgyhogy jobb ezt megbeszélni.
2019. júl. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Meg kéne beszélni. Ma már annyi hülye felállás van, hogy ami az egyiknek járás, a másiknak csak szimpla dugás, mert cseszik tisztázni.

Hány évesek vagytok? Miket csináltok?

2019. júl. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha facebookon ki van rakva hogy kapcsolatban
2019. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából szerintem ha mindkét ember komolyan gondolja a másikkal akkor ki sem kell mondani mert egyértelmű. Nekem eddig olyan kapcsolataim voltak csak ahol nem volt arra szükség, hogy kimondjuk, hogy mi most együtt vagyunk mert akárhogy is néztük érzésre, tettekre egyértelműen kapcsolatban voltunk. És a másik viselkedéséből is éreztük, hogy ő ugyan így gondolja. De nyilván onnastól biztos a dolog, hogy ki van mondva.
2019. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Én kb két hónap után rákérdeztem bár nekem egyértelműnek tűnt de rákérdeztem végül bár nem mertem. Aztán kiderült ő is ugyanúgy érezte és nem tudta H rakerdezzen e. Mert olyan fura volt mindkettonknek
2019. júl. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!