Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél nálatok mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél nálatok mennyire számít, hogyan befolyásol, ha az ellentétes nemű kiszemelt ember zenei stílusa teljesen eltér a tiétekétől?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 22:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%
Az enyémtől teljesen eltér, mivel olyan bot fülem van, a zene csak idegesíteni tud. Ettől még van párom és ő szereti a zenét.
2019. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Elég sok stílust hallgatok, a legtöbbjük nem túl népszerű, szóval erre nem nagyon szoktam ismerkedésnél alapozni.

Viszont ha olyasmit hallgat, ami konkrétan sokat elmond róla, és nem túl jó értelemben, akkor más téren sem biztos, hogy passzolunk.

2019. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Fogadjuk el egymást. Ne harapja le a fejem ha gitározok :) Ettől függetlenül még ha tök azonos a zenei ízlés, akkor is lehetnek eltérések. Az egyik folyton diszkóba menne, másik otthon hallgatná csak ugyanazt a zenét. Máris nézeteltérések lesznek, egyik otthonülős, másik menőkézős.
2019. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

most ugyvagyok vele hogy ami jó az jó és a párommal alapból más a zenei izlésünk de ő is igy van vele ami jó az jó

én jobban kedvelem a flamenco/latin, jazz, blus, fanky zenét na meg a híres pop zenéket a bnőm meg a pop-ot, balladás zenéket na meg í kpop ot... de mint mondtam ő is szereti a jó zenét igy ha mutatok neki egy jó flamenco/jazz számot akkor az is bejön neki (corazon, despacito, fank uptown, meg én sem vetem meg ha ő mutat egy kpop számot azok közt is van 1-2 jó de a nagyja az szemét :D )


ha meg ilyen extrém eset van nálatok akkor ti nem a zenét szeretitek hanem amit az a stilus képvisel meg ha meg sz@R zenét hallgattok akkor az nem zenei stilus hanem bot fül!

2019. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
52%

Én a játékzenéket és ezek adaptációit (pl. Undertale zenéi és a youtube-os musical változata) kedvelem mostanában, senki másról nem tudok, legalábbis az országban.


Meg az olyan egyértelműen zseniális paródiákat, mint a Tekknő (Mc Hawer nélkül) vagy az Önképző szakkör.


Van még jópár változó műfajú ami egy az egyben szentimentális emlékeim miatt jön be.


És amitől kiver a víz és nem vagyok képes elfogadni:


- fuxcsörgetős rap

- pózer popzene

- cigánymulatós

- metálnak az a "krákogós" változata

- '70es évekbeli magyar rock ahol a dalszöveg annyi, hogy meggyőzni akarja a hallgatót, hogy a rock az aztán mennyire jó meg menő.


És a legrosszabb mind közül az a drogos hippizene ahol csak indiai hangszerek szólnak, drogos tempóban, az összes amcsi film ezen dallamokat használja fel mikor valaki drogozik.

2019. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Én még nem igazán találtam olyan nőt, aki szeretné például a Halalnihilt. 😆
2019. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nagyon. Egyszerűen vonzalom gyilkos az, ha merőben más. Gondolj bele, meghallasz egy neked tetsző zenét akárhol, elküldöd neki és közömbös vagy le is szólja, hogy nem szereti. Mivel neked fontos, hogy szeressen téged, ebből arra is gondolhatsz, hogy nrm igazán rajong a dolgaidért, az pedig valahol arra is enged következtetni, hogy nagyon mások vagytok. Ez nem csak a zenével van így. Filmek, érdeklődési kör, hobbik, értékrend, gondolkodási mintázatok stb. Számomra hasonló a hasonlóval a nyerő. 31F
2019. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de én kifejezetten szeretném, ha egy olyan művészlélek lányt találnék, aki hozzám hasonlóan az elvontabb zenéket kedveli. Szóval igen, befolyásol.
2019. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ha a Cannibal Corpse-ot szereti a srác, nagy baj már nem lehet.
2019. máj. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nincs olyan zenei stílus amiben nem vagyok otthon vagy nem szeretem. Szóval tulajdonképpen mindegy mert úgy is lesz olyan zene amit mindketten meghallgatunk. De azért örülök neki ha ő is hozzám hasonlóan minen zenét meghallgat.
2019. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!