Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Idősebb kolléganővel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb kolléganővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Ugyan ezt a kérdést tettem már fel, az ott kapott válaszok bejöttek, azóta volt egy kis tapi, meg sok csókolózás.



Nem tudom, hogy az ő részéről ez mennyire komoly, de nektek mi a véleményetek erről az egészről? én 22 ő pedig 48. Nekem volt már pár lánnyal dolgom szerelmes csak 1x voltam nagyon régen iránta meg szerintem érzek valamit, emberileg nagyon kedves, jóindulatú és külsőre is tetszik, mindig van miről beszélni egyszerűen jól érzem magam vele, de mindig bennem van hogy ez a 26 év talán túl sok?


Mi a véleményetek, ti mit csinálnátok a helyemben?


Köszi előre is! :)



2019. júl. 31. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Farkald meg a pinajat keményen.
2019. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Max 1-2 évre jó lesz.

Vagy fiatal csaj mellet ha még őt is dugod.

2019. júl. 31. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vesztegetném vele az időmet. Egy magam korabeli nővel alakítanék ki, tartanék fenn és erősítenék párkapcsolatot.
2019. aug. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerek pár 20-on éves férfit, akik 40 feletti nőkkel járnak össze, de mindnek van felvállalt 20-on éves barátnője. Az ilyen kapcsolatok arra jók, szexeljünk még mindkettőnknek jólesik. Életemben egy komoly kapcsolatot, házasságot láttam, ahol a nő 20 évvel volt idősebb.
2019. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok a 20 év, bármilyen kapcsolatra. DE: ha mindketten hasonlót vártok el a másiktól és nem többet, akkor menjetek bele. Titokban inkább, mert egy ilyen kapcsolat, főleg munkahelyi, mindig beszédtéma lesz.


Viszont ha csak megalkuvásból mennél bele akkor felejtsd el.

2019. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!