Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30 év korkülönbség sok? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év korkülönbség sok? Van akinek ennyivel idősebb a párja?

Figyelt kérdés
Mielőtt megkapnám, hasonló a keresetünk és aminek állnia kell, gyógyszer nélkül is tökéletesen működik.
2019. júl. 17. 19:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a viharba ne lenne rengeteg!


Hiába működik MOST, mi lesz 10-20-30 év múlva? Gondolkozzatok már!


35 éves fiatal nő leszel, a párod meg egy nyugdíjas bácsika.

2019. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésből arra következtetek, hogy a férfi az idősebb. Gondolom nem pedofíliáról van szó szóval a nő is min 18 éves. Akkor a férfi 58. Lehet hogy még áll de már nem sokáig. Még van max 6-7 év utána már a tényleg időskor jön a nő akkor lesz 25.


Persze egy darabig működhet. Hosszútávon nem.

2019. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%

Meg...


Nekem 30 ev sok lenne, mert nem akarnek olyannal komolyan osszejonni, aki valoszinuleg sokkal elobb hal meg nalam (most a balesetet stb hagyjuk, valoszinuseg!) Es pl a gyerekem szalagavatojan egyedul kell majd alldogalnom, az unokakat nem fogja latni... eltelik vele mondjuk pont az a 20 ev mikor fiatal vagyok, es ott allok pl 45 eves ozvegykent.


Nyilvan ha valaki nem akar gyereket, az mas, es lehet van az a szerelem, ami felulirja a racionalitast, de az eszem nekem fenti okok miatt azt mondana hogy ne menjek bele egy ilyenbe.

2019. júl. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Utasították már el 18 év különbség miatt is.. Én voltam a fiatalabb..
2019. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
52%

Sok, persze, mindenki ezt fogja írni. De ti már döntöttetek, és nem kell senkire hallgatni.

Nemet és kort írhattál volna kérdező.

Elvileg mindegy, de mondjuk egy 40 éves nő és egy jó fizikai állapotban lévő 70 éves férfi páros még annyira nem is vészes.

De mondjuk 20-50, 30-60...nagyon más életszakasz.

2019. júl. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
78%

Mi van???? Ne vicceljetek már.

Mi az hogy "nem vészes" bármilyen életkorban!???

Ennyire eltorzult az értékrend és a világkép???

Mi a @ van veletek emberek????!!!!

ROHADT NAGY BAJ ha valakinek 30 évvel idősebb a párja!

Életszakasztól és nemtől függetlenül.

2019. júl. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Sok, nem véletlenül általában hírességek és befolyásos/módos férfiak kiváltsága az ennyivel fiatalabb partner "tartása".
2019. júl. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Nem teljesen mindegy, hogy mit mondunk?

Elég hülye vagy, hogy vele legyél.

2019. júl. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
87%
Sok. Rengeteg. Nekem max. 15 év fér bele. 30 az már ne is haragudjatok meg, bárki bármit mond, sok.
2019. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az már nagyon sok. Mondom ezt úgy, hogy én a "nagyobb" korkülönbség híve vagyok. Szerintem a 10-12 év az ideális, ismerősi körben ezeket látom a legjobban működni és az én párom is 11 évvel idősebb nálam. 28/N
2019. júl. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!