Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi a max....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi a max. Korkülönbség, amivel még működhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
27 éves nő vagyok, eddig csak velem egykorú párjaim voltak, viszont az utóbbi időben két nálam idősebb férfival is szóba elegyedtem és végéig az járt a fejemben, hogy igen, hasonló típusú embert simán tudnék magam mellé elképzelni. Az egyikük 39, a másik 44 éves volt.
2019. aug. 2. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem 8 év. Ha a férfi az idősebb.

Alapjáraton nem vagyok az a típus, aki saját magánál fiatalabb hímekért rajong, de van persze példa rá, hogy működik. Ha a nő az idősebb, akkor max 3 év különbséget tudok elképzelni.

2019. aug. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

10-12 év

Bár egy 40felé járó pasi jó eséllyel családot akár záros határidőn belül.

2019. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%
15 év.
2019. aug. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Köztünk 11 év van, ezt nem érrzzük semmiben sem. 14 éve vagyunk együtt, ugyanakkor akartunk összeházasodni, gyerekeket “csinálni”, házat venni, kutyát örökbefogadni. 😊 Ha az értékrend, a célok és a jövőkép is megegyezik, bármilyen korkülönbség működhet szerintem.
2019. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem mennék 35 fölé, addig bőven passzol. Azért, mert most elvagy idősebbekkel kapcsolat nélkül, nem ugyanaz, mint benne lenni velük.
2019. aug. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Ez nem feltétlen kor függvénye, hanem célok, mentalitás, világnézet, értékrend, személyiség stb stb függvénye. Van aki a te korisban már gyereket akar szülni, van aki még 30 éves koráig nem , van aki később se.

Férfiak is különböznek.

De ha tegyük fel minden megegyezik, akkor olyan 12-15 év max. De nagyon max.

Akik azt mondják hogy az ilyen 30x év korkülönbség nem számít, nem látszik azok meg nem tudom hol élnek.

2019. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Minden ember más. Pl. én nem igazán akartam volna fiatalabb férfivel járni, viszont így hozta az élet (4 év után mentem más szakra, így mindenki fiatalabb volt tőlem, de nem látszik rajtam). És ilyen fiatal barátom is lett, de nagyon jól megvagyunk. Érett lelkileg is, és a mentalitása is nagyon normális, szeretetteljes és elfogadó. Ezt nem lehet előre tudni, azt pedig, hogy működik-e, az nem a születési dátumtól függ, hanem a személyiségtől.

25/N

2019. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!