Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok egy 42 éves és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy 42 éves és 25 éves kapcsolatáról? Működhet szerintetek?

Figyelt kérdés

2019. febr. 3. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Persze, sok boldogságot!
2019. febr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Nekem még a tudatától is hányingerem lesz.


24/L

2019. febr. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem, teljesen más életszakaszban vagytok.

Plusz elég ciki lesz, hogy mindenhol az apádnak nézik... Ha most még nem, akkor 3-4 év múlva.

2019. febr. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Pont így voltunk a párommal. 7eve együtt..működik. Pedig ő a komolyabb típus, én pedig a hebrencsebb. De ő lazult mellettem, én komolyodtam. Van egy 5eves gyerekünk is,most várjuk a másodikat. :) szerintem a kor az csak egy szám. Ha jó együtt, miért ne?
2019. febr. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Ha a nő az idősebb -de fiatalos akkor érdekes egy ideig.

Fordítva már elcsépelt mindennapos dolog...

2019. febr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

legalább apáddal sok közös témája lesz, ha már veled nem tud a guns n roses slágerekről meg a kommunizmusról elcsevegni

már ha nem nyír ki inkább mindkettőtöket előtte

2019. febr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Hányinger.
2019. febr. 3. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%

Tapasztalatból mondom, nem működik. Kivételek persze vannak, mint mindenben.

Ilyen korkülönbséggel mentem férjhez, nagyon régen. Ő punnyadt a tv előtt, én mentem volna..

Tele voltam energiával, ő lusta, fáradt, nyűgös volt a társasághoz,és bármivel. Utolsó éveink betegápolással teltek, tavaly eltemettem.Gyászolom, mert volt benne jó is, de nehéz újra építeni az életem így bizonyos kor után. Vele az uóbbi években társas magyány volt, most csak sima magány. De most legalább tudom, miért vagyok egyedűl.Senkit nem beszélek le, működhet jól is, de nem biztos.Nagyon nem..

2019. febr. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

Miért ne működhetne?

Ezen csak a pnához nem jutó fiúcskák hörögnek, hogy még az idősebb pasasok is a konkurenciájuk, nem csak a saját bénaságuk, illetve az örökszűz befridzsideresedett nők, akiknek volt 1 ilyen kapcsolata, és abból akarnak levonni mindennemű következtetést...

2019. febr. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha jól karbantartott férfiról van szó, simán. Régebben én is fujjogtam erre, aztán a munkahelyemen megismert csomó normális 35 év felettit akikkel tök jól elvoltam. Ha a nő az idősebb, az viszont nem működik hosszútávon.
2019. febr. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!