Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van akkor, ha az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha az embernek jó férje van, akivel boldognak érezte magát, míg nem találkozott valakivel, akibe beleszeretett?

Figyelt kérdés

15 éves kapcsolat,7 év házasság, egy gyerek.

A férfi,akivel szerelembe estünk 20 éves kapcsolat, 3 gyerek.

Semmi nem történt, csak kavargunk az érzelmek között. Iszonyat vonzalom,mindketten próbálunk józanok és hűségesek maradni.

Viszont úgy érzem ilyen szerelem egyszer adódik az életben.

De a férjem is nagyon klassz ember. Mit lehet ilyenkor csinálni? Őrlődök hónapok óta.

Tudjuk,hogy nem lehetünk egymáséi. De nem megy az elengedés.

Sosem csaltam még meg a páromat.

Hiába szépítem,ez a papírforma? Mindenki ezt érzi és ezzel magyarázza?

Mit tennétek? Átlépnétek a határt,vagy meg tudnátok állni?

Nem vagyok ösztönlény, sok kísértés volt az évek alatt,soha meg sem fordult a fejemben. De ez a férfi a másik felem. Nyálasan hangzik,nég magam is meglep,de valahogy így képzeljétek el.



2019. aug. 4. 09:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Barátság extrákkal
2019. aug. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Tudom, hogy miről beszélsz. Az a baj, hogy túl sok mindent kellene borítani ahhoz, hogy együtt legyetek. Ha mindketten kiléptek a meglévő, működő házasságból, még mindig ott van az, hogy azért nem tudjátok elengedni magatokat és megélni a boldogságot egymással, mert ott lesz a gondolat, hogy mennyi embert bántottatok meg.

Ezt csak te gondolod és érzed, vagy megbeszéltétek egymással?

2019. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Egy olyan kapcsolat, ami annyira üresen hagy erzelmileg, hogy van kapacitas masba beleszeretni, mar regen halott ügy. Ugyanugy az is egy jelzes a hazassagodra nezve, hogy hagyod magadat belebonyolodni egy ilyen viszonyba, mert ilyen erzesek kialakulasahoz - hacsaknem egy Disney meseben elunk -, akkor jocskan szukseges idot egyutt tolteni, beszelgetni, megismerni a masikat - es ha ezt az idot egy masik ferfi forditod tudatosan a ferjed helyett, ott mar eleve baj van. Itt neked kell merlegelned, illetve eszedbe juttatnod, hogy mit fogadtal meg a ferjednek x eve a hazassagi esküben - tudod, annak az embernek, akit akkor epp a masik felednek gondoltal. A gondolataid moat elegge felnagyitjak a masik kapcsolat lehetoseget, ilyenkor kell eszbe kapni, es eszunkbe juttatni a joban rosszban reszt.
2019. aug. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Akkor az van, hogy annyira mégsem volt boldog a házasság.

Másik feled meg nem sokáig lesz, csak addig amíg őt is kiismered. A fellángolás gyorsan hamuvá válik.És ez nem több attól, hiába érzed életed szerelmének most. Az újdonság ereje, ami téves illúziókba ringat. Zárd be a mesekönyvet.

2019. aug. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Ugyan ebben voltam és vagyok benne még mindig.... Nehéz ügy
2019. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Felnőtg asszony vagy, és édesanya. Illő lenne úgy is viselkedned.
2019. aug. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Nálad viszonylag hosszuak ezek a periodusok, de gondold csak meg mit mondanál arra aki ezt havonta megkérdezi? Ugyanaz az eset!!!! ne szépitsd!
2019. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Ezt élem meg én is,úgyanúgy őrlődök.Nem könnyű.
2019. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon nem könnyű a helyzeted. Nem irigyellek, hasonlóban vagyok benne.


Minden nap hazajárok a férjem mellé és a lelkiismeretem nem enged nyugodni. Nem tudok vele beszélgetni már úgy, mint az elején és sajnos ez hamar előjött a házasságunk alatt, de szeretem. A gondolatommal viszont már megcsaltam, hiszen ha boldog lennék mellette és valóban őt szeretném nem engedek a közelembe mást.

Nem tudom mi a jó, ha még örlődöm mellette vagy ha odaadom magam egy rég azt gondolnám jobban kapcsolatban működtethető férfinek, akiről azt gondolom szeretem, majd pár hónap múlva ha kiismertem milyen is rajövök, hogy felbontottam egy alapjaiban jó házasságot magam miatt, akivel a világon a legjobb erzés volt minden, hiszen a férjem.

2019. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%

Ugyan ebben a helyzetben voltam.

Nehezen, de rávettem magam, hogy a páromnak elmondjam, hogy igaz nem csaltam meg, de úgy érzem, hogy más felé vonzódok. Egyszer elkezdtünk a férfivel beszélgetni és ez lett a vége. Úgy érzem beleszerettem.

Férjem kiakadt (természetes reakció), mondtam, hogy elmegyek sétálni fél óra múlva visszajövök.

A szívem a torkomban dobogott, megkönnyebbülést éreztem de egyben bűntudatot. Míg sétáltam rájöttem, hogy nekem nem is a harmadik fél kell, hiába éreztem azt a tipikus "Ő az életem párja" érzést. Mikor rájöttem, gyorsan rohantam haza. Mikor felértem férjem ugyan úgy az asztalnál ült és látszott, hogy sírt. Annyit tudtam kinyögni, hogy sajnálom.

Erre amire nem vártam, felállt és azt mondta, hogy ő sajnálja és szeretne visszahódítani mert Ő még mindig nagyon szeret és szorosan megölelt.

Újra felpezsdült a házasságunk és azóta még jobban összefonódtunk. Megoldottuk. Együtt. Nem csaltam meg, csakis írásban. A férfivel aki a "harmadik fél" volt elmondtam őszintén, hogy mi történt mit éreztem.

Ő letiltott és azóta sem beszeltünk, sőt, látni sem láttam. De jobb is így.

Azóta minden egyes nap, mikor férjem hazajön a munkából már ajtóban várom, hogy szorosan magamhoz öleljem. Újra éreztem/érzem azt, hogy miért is ehhez a férfihoz mentem hozzá.


35/N

2019. aug. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!