Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Összejönnétek cigány lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek cigány lánnyal komoly kapcsolat céljából?

Figyelt kérdés
Rendes, dolgos, tiszta, ápolt, fiatal.
2019. ápr. 15. 21:47
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
65%
Osszejohetsz de ha szakitasz az egesz csalad meg a rokonok is szet vernek utána.
2019. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
76%
Kizárt.
2019. ápr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
23%

Nem ertem miert kell oda irni!!!??? Hogy rendes TISZTA ÁPOLT DOLGOS!


Legalább 40 magyart ismerek csak itt a környékről akikben a fele sincs meg! Ember kapj a fejedhez a magyar ember mi homogén királyi vér?

Azert ilyen rossz a gazdaság és a társadalom? Azert éheznek ezrek miközben a hivatali emberek rakjak el a több milliárd forintot?


Nem az a lényeg hogy ő milyen ember? Elvégre nem ezért akarsz tőle többet mert te szerinted ő egy jó ember kívül belül?


Mellesleg az interracial relationship a legjobb :D viccen kivul

Megismertek más kultúrát más nyelvet mas szokásokat mellesleg a gyereknek is jot tesz a full friss dns!

Ezáltal a kialakuló betegségek nagyban csökkenek!

2019. ápr. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
15%
Mellesleg utolsónak be kaphatja a nagy elefántcsont fehér lompos FARKAMAT
2019. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
41%

Összejöttem, szakítottunk, majd amikor egy közösségi oldalon lehordtam, mivel előtte ő is engem, ràm küldte a pasijàt.


Mondjuk ez nem egyedi eset, magyar csaj is csinàlhat ilyet. A csalàdjàval viszont nem volt gondom. Az anyja felnőttképzésre odajàrt, ahovà én, rendes asszony volt, ismertem.


Kérdésedre vàlaszolva: àtbeszélném vele a dolgot, aztàn meglàtjuk mi lenne. Engem ez a kérdés viszont nem érint, mert nem keresek komoly kapcsolatot. Csak a tapasztalataim írtam le.


Amúgy eszembe jutott még valami: a magyar hungarista baràtnőm egész csalàdja raasszista volt, és a skinhead bàtyja meg akart verni, mert sírt miattam a csaj. Àllítólag csak azért nem vert meg, meg a lány szeretett engem...


Szóval! Hogy is àllunk? Ha csalàd, akkor kifoghatsz egy bolond magyar csalàdot is, akik szétütnek... ne legyen így, de tényleg vigyàzni kell.

2019. ápr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Nem jönnék össze.

A roma az roma maradt. Sok generáció kell, hogy kinevelődjön belőlük. Sok ismerősöm tapasztalatából mondom. Volt, hogy valakivel évekig rendben volt minden, majd volt egy olyan helyzet, amikor is előjött belőle az igazi roma. Ez van. Nem illeszkedtem be a társadalomba, nem kell ezen mit csodálkozni, ez nem rasszizmus, nem érdekelnek engem, de akkor sem tud a többségük viselkedni.

2019. ápr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
A vér nem válik vízzé, majd te is megtanulod. Nekem volt egy roma ismerősöm, tiszta, rendes volt... Egész addig a pillanatig hétköznapi magyarnak tűnt, amíg nem ütött be valami váratlan gigszer... De akkor... Nem beszélve arról, hogy mindenben azt nézte, hogy tudná munka nélkül megoldani a pénzszerzést, mikor hol talál valami kiskaput... Soha többet nem dőlök be egynek sem, képtelenek a tisztességes életre.
2019. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
70%
Nem a lótúrót... Cigány vagy, felismerlek, mert bennem is van. Pontosan a hozzád hasonlók miatt utálják a cigányokat. Károgsz, mint egy varjú, szitkozódsz. Egyetem, LOL, mit csinálsz ott, takarító vagy?
2019. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Kizárt . A cigány az cigány .

De hogy rendes van rá kb 0.0001%.

2019. ápr. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
68%

Összejönnék egy kedves, intelligens, humoros, csinos középosztálybeli nővel. És nem érdekel ebben az esetben, hogy kreolabb e a bőre, vagy bármi hasonló.



Nem jönnék össze hangoskodó, igénytelen prolival, akkor sem ha roma, akkor sem ha szőke, kék szemű, és Árpádig tudja visszavezetni a vérvonalát.



Ez nálam ilyen egyszerű. Nem a cigány, a piréz, a bármi dönt, hanem az életmód.

2019. ápr. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!