Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnétek komoly kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek komoly kapcsolatra olyan férfival, aki a puncson is fent van?

Figyelt kérdés

2019. máj. 20. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

én lenézem azokat a fiúkat, akik a puncson és tinderen ismerkednek, mert bénák a csajozásban.


Ha valamilyen csaj azokból a heringekből választ magának, semmiben sem lehet jobb.

2019. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
24%
Ja és én pasi vagyok.
2019. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Ha törli magát, amikor összejöttünk, akkor szerintem igen
2019. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Ha törli magát, igen.
2019. máj. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
47%

Csatlakozom az első válaszolóhoz.


Az a ...férfi(?), aki netes ismerkedésre van szorulva, az egy csicska senki.

2019. máj. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
17%

1 és 5 hogy ismerkedtek?

Köszi, egy csicska senki

2019. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

6.-nak.


ÉLET. Tudod, egy FÉRFI az bárhol, és bármikor tud!

2019. máj. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

“Egy férfi bárhol bármikor tud”


Aha, másszon rá az összes kolléganőre, és minden pénteken bulikban csorgassa a nyálát partner után kutatva. Ennél sokkal elegánsabb verzió az internetes ismerkedés, persze nem a legalja társkeresőkre gondolok, hanem mondjuk pont a Tinder. Nem értem, mi bajotok vele, sok értelmes, jóképű pasi van fent és sok csinos lány is(pl én). A puncsos dolog viszont nekem már kicsit sok...

2019. máj. 20. 11:46
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem, egész egyszerűen a puncs nem fér bele az értékrendembe, ezért az oda regisztrált férfival valszeg nem egymást keressük. Amúgy a Tindert én sem ítélem el.
2019. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"Aha, másszon rá az összes kolléganőre, és minden pénteken bulikban csorgassa a nyálát partner után kutatva. Ennél sokkal elegánsabb verzió az internetes ismerkedés"


>Félreérted a helyzetet.


Egy igazi férfinak nem kell csorgatnia a nyálát, mert a nők természetesen vonzódnak hozzá. Ajánlom, hogy nézd meg a "Ha eljön Joe Black"-ban azt a jelenetet, amikor az elején Brad Pitt flörtöl a kávézóban a nővel. Na, kb. úgy zajlik egy igazi ismerkedés a világban.


Azt mondani, hogy ennél az internetes ismerkedés elegánsabb... hát, gyerekek, sajnálom az olyat, aki ezt komolyan gondolja!

2019. máj. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!