Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezt miért csinálja a párom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálja a párom? Tetszik neki a másik lány is?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy már napok óta instagramon visszamenőleg kedvelgeti a csajnak a képeit mindennap kétszer-háromszor mindig egyet-egyet kedvel neki, utcán is mindig olyan boldogan köszön neki még ha én is ott vagyok (mondjuk mostanába akkor nem), de a napokban mondta egyik ismerősöm amikor én nem voltam ott vele,nézte a csajt olyan 4-5 másodpercen keresztül.

Miért kedvelget neki visszamenőleg egy-egy képet mindennap? Miére jó ez,miért csinálja?



2019. aug. 5. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg?

Nyilván most többen jönnek majd azzal, hogy "milyen bunkó, minek vagy vele?" stb., de te miért nem mondod el neki, hogy ez bánt téged? Nem minden férfi gondol abba bele, hogy a másiknak hogy eshet. Fura, de így van. Mi nők is követünk el olyan lépéseket, hogy nem gondolkodunk előre, nem? Beszéljétek meg. Mire vársz?

2019. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%
tetszik neki nagyon,miért? mert kisfiú agyilag.ffival kezdj.
2019. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő 26 éves, én 25, a kiscsaj 18.
2019. aug. 5. 09:28
 4/9 anonim ***** válasza:
23%
Ha tetszik is neki, most Veled van!
2019. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

A férfiaknak sok nő tetszik.

A kérdés az, hogy miért vállalja ezt fel előtted is.

A válasz az, hogy valami gond van a kapcsolatotokban. Több kapcsolaton, házasságon vagyok túl, de soha nem tudtam olyan dolgokról beszélni az exeimmel, amelyeken változtatnia kellett volna. Jó esetben az volt a válasz, hogy keressek mást, rosszabb esetben pedig visszatámadott nevetséges dolgokkal és hisztis veszekedés lett belőle.


Ha megteszek egy csomó dolgot a páromnak, a kapcsolatnak, de csak cseszegetést kapok vissza, akkor nagyon nehéz ellenállni annak, hogy egy szép lány képeire ne nyomjak like-ot. Valószínűleg örömet szerzek annak a lánynak, és ha semmit sem reagál, már legalább nem büntet meg érte.

2019. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Persze, hogy rá van kattanva.

Viszont ő ilyen típus.

Ha vele maradsz,szőke meg, hogy mindig lesznek istennoi.

2019. aug. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Mondták itt korábban: tetszik neki, ez elég egyértelmű.

Az már más, h ilyen feltűnően nem titkolja. Ez persze ideális esetben még nem jelentene semmit, de ha veled esetleg nem úgy alakulnának a dolgok, akkor ezzel a sok lájkolással, meg "boldog köszöngetésekkel" megágyazott a következő kiszemelt felé. Ennyi. Csak h tudd, hol a helyed. :D Mármint ő érzékelteti ezt, talán nem is tudatosan.

2019. aug. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a 18 éves kislányok eldobják az agyukat a kúrólájkoktól. Könnyen meglesz neki. Aztán, te vagy megtudod, vagy nem.
2019. aug. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minek mondja el neki, hogy bántja őt? :D


Akkor maximum nem instán fogja likeolni a képet hanem valami más felületen, ahol nem tudod visszaellenőrizni. Azért mert téged bánt, még az ember nem lesz másmilyen.

2019. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!