Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet így kapcsolatban lenni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így kapcsolatban lenni? A másik külseje nem tetszik annyira, de a belső értékei miatt eléggé megkedveltem.

Figyelt kérdés

2018. okt. 19. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Neked kell elődönteni, hogy el tudod-e így (ennek ellenére) fogadni, és testileg is vonzódni hozzá. Ha nem, akkor inkább hagyd, mert csak bántanád későbbiekben.
2018. okt. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Az időt semmiképpen se húzd.

Ha úgy érzed, hogy működni fog, mert szexuálisan is vonzódsz hozzá és őt kívánod úgy ahogy van, akkor próbáld meg.

Ha szexuálisan nincs vonzalom, kívánalom, akkor frusztrált leszel te is és ő is, nem fog működni és minél tovább húzzátok, annál rosszabb lesz.


Ezt neked kell éretbed.

2018. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Azthiszem lehet. Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Megismertem egy nagyon rendes, okos, vicces , figyelmes srácot, akivel nahyon jól érzem magam, DE nem az esetem. Egyáltalán nem a zsanerem, sőt, olyan típus ,akire eddig azt mondtam, hogy nem jön be. Mégis fel tud izgatni nagyon, kívánom őt, vagyok arra,hogy szeretkezzunk, szeretem ha hozzám ér. Végül osszejottem vele és most egyutt vagyunk. O fel tud engem izgatni, kérdés hogy az a férfi fel tud téged? Ha nem, akkor semmi értelme az egésznek. Ha igen, lehet megér egy próbát. (Nem akarlak átverni, kicsit bizonytalan vagyok, hogy valóban jó lesz e így ez, de jelenleg az, szóval inkább nem gondolom túl)
2018. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Ezt tényleg te tudod.


Vannak akik szerint a belső értékek megszépítik a külsőt...szerintem nem....

2018. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
Őszintén, nekem nem menne. Egyszer próbáltam, mert nagyon bejött a férfi jelleme és humora, iszonyat okos és érzelmes volt, de mint férfi nem vonzott. Egyszer-kétszer megpróbáltuk a szexet, de a második után éreztem, hogy nem tudnám vele elképzelni sajnos, így inkább véget vetettem neki.
2018. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Mármint nem neki, hanem a kapcsolatnak :D :D
2018. okt. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 tomy88trance ***** válasza:
35%
Hát ez attól függ,ha kibírod szex nélkül örökre kb akkor igen ,ha nem akkor nem. Egy normális kapcsolathoz hozzátartozik a szex is úgy gondolom. Persze még az is lehet,hogy később megkívánod stb ,nem lehet ezt tudni előre.
2018. okt. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
nem tudom minek szavazgatjátok le azokat akik azt mondják hogy szerintük nem menne. vélemény kérdése. szerintem SE lehet úgy együtt lenni valakivel hogy egyáltalán nem vonz. tetszik vagy sem, alap dolog hogy vonzódsz a párodhoz külsőre belsőre. ez ugyanaz mintha a kinézete tetszene a személyisége meg nem. úgy se lennél együtt valakivel nem?? na ugye. és ezt úgy mondom, mint aki volt együtt csúnya srácokkal is. komoly kapcsolatban, két és egy évig. egy ideig elviseli az ember (főleg meg ha olyan képmutató mint egyesek, meg mint én voltam, és csak azért is be akarja bizonyítani hogy "márpedig a külső nem lényeeegg"), de higgyétek el amikor már egy éve minden reggel egy patkányképű, számotokra visszataszító ember néz vissza rátok, megunjátok a dolgot. de mondjuk biztos van aki át tud nézni ezek felett. de ha te már egyáltalán féltetted ezt a kérdést, az azt jelenti hogy bizonytalan vagy és zavar is a dolog. szóval ÉN a helyedben nem erőltetném.
2018. nov. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem lehet ilyen kapcsolatban lenni, én is ilyenben vagyok. Teljesen jól néz ki a barátom, magas, erős, minden, mégsem mondanám, hogy az esetem. De a személyisége olyan, hogy nagyon megszerettem, és nagyon jó a kapcsolatunk, kiegyensúlyozott, boldog. Nekem ez így jó.
2018. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Petrovics Milán válasza:

Külsőre meg lehet változni. A kérdés a párod megtudod-e győzni erről.


Sok sikert.

2018. nov. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!