Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdenétek szűz nővel párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenétek szűz nővel párkapcsolatot, amennyiben előre kijelenti, hogy csak egy év után fekszik le veled?

Figyelt kérdés
Indoklást és kort is!

2019. aug. 5. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem
2019. aug. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igen


ha őt szeretem, akkor vele akarok lenni, s nem a szex tart vele.

2019. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez attól függ, hogy hány éves...


15 évesen én is ezt mondtam az akkori barátomnak, hogy legalább egy év. Egy hónapot voltunk együtt, nagyrészt emiatt lett vége. Ő 17 volt akkor.


Azért 20 fölött már sok az egy év kivárása, és ha tényleg bejön neki a férfi, szerintem ő sem bírná ki ilyen sokáig :)

2019. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Ha a személyisége vonz és működik a kémia,akkor igen. Hogy szexuálisan tapasztalatlan azt meg némi tanulással és gyakorlással orvosolni lehet. Sokkal több olyan nőt ismerek akivel jó d..ni és személyileg értékelhetetlen mint értelmes tapasztalatlan szép nőt.
2019. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
20-as éveimben simán bevállaltam volna; lehet sok jót csinálni aktuson kívül (petting...). Most, 30-ason már nem tudom elképzelni, hogy ilyen helyzetbe kerüljek.
2019. aug. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Isten ments.

Nem feltétlenül azért mert tudom, egy évig nem lesz szex hanem mert aki ilyen szabályokkal kezd az gondolom később is minden szart kitalál majd illetve azon sem lennék meglepve ha később a szexet használná mint zsaroló eszközt. 26

2019. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noren1989 ***** válasza:
75%

Esetleg vallásos is mellé?

Úgy érzem, hogy nem ismerjük az összes, releváns tényezőt.

2019. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 LazyJones ***** válasza:
0%
Nem volt kimondva az egy év, de valamivel több is lett belőle. Persze, addig sem csak a shreket néztük a tévében...szóval igen, ha minden más megvan, és nem egy fintorgó liba, akkor igen. F37
2019. aug. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!