Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy 21 évesen nem szeretnék párkapcsolatot? (szűz vagyok és lány)

Figyelt kérdés

Próbálkoztak nálam fiúk,de vagy a külső vagy a belső nem stimmelt.Mivel sose volt barátom így félek is egy párkapcsolattól.De vhogy nem is vágyok párkapcsolatra.

Mit tehetnék,ha abszolút nem vonz egy kapcsolat.Persze már szexelni szeretnék.Viszont egy éjszakás kalandokat sem szeretnék :/

Nem is tudom mit akarok pontosan.

Várjak még ?


2014. jan. 2. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha ezt a 2-t kilövöd akkor marad az, hogy fix szexpartnert keresel :) Én is így vagyok ezzel, csak annyi a különbség, hogy nem vagyok már szűz :) 23/F
2014. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem várhatsz.
2014. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
21 évesen tudhatnád már mit akarsz
2014. jan. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

a te döntésed, és én ezt tiszteletben tartom, nem ítéllek el emiatt, mindenki azt kezd a testével amit akar

parasztosan: leszarom

2014. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg nem tudod mit is akarsz, várj.
2014. jan. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
14%
Jaja, szexkapcsolat a megoldás. Tökéletesen megfelel az igényeidnek.
2014. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is teljes mértékben így gondolkodom, bár én azért nem szeretnék kapcsolatot, mert az egyetem leköt, nem pedig azért mert nem érzem magam késznek rá, nekem sem volt még semmi ilyesmiben részem. Szerintem várj nyugodtan és ha kész vagy, akkor keresgélj. 23/F
2014. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Masturbation sounds be good.
2014. jan. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
dugasd meg magad akkor valakivel. Azt ne mondd hogy nem találsz rá jelentkezőt.
2014. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%

hát szerintem várj,ha eddig birtad akkor még tudsz várni

és az már nagy szó hogy ennyi idősen még szűz vagy!

szerintem nem kéne csak úgy odaadnod annak akinek ez semmit sem ér csak azt hogy egyet szexelhet

de a te döntésed

16/f

2014. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!