Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Összejönnétek egy olyan balfék férfival, aki többször leejti a telefonját és bebrepedések vannak a kijelzőn?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, milyen béna vagyok. Ez nem megbocsátható. 🙄


Kort is.


2019. aug. 6. 21:56
1 2
 1/11 SHARON TATE ***** válasza:
89%

Üvegfólia

Saját magadat minősíted

Nem kell a kézben lennie kevesebb az esély hogy elejted

A nem megbocsájthatóság nem itt kezdődik.


Kor.

2019. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem védi meg, rajta van.
2019. aug. 6. 22:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem azert nem jonnek veled ossze mert leeejted a telodat hanem mert kepes vagy ilyen idiota kerdest kiirni :D Ilyenkor a no fejeben az fordul meg h ki kepes ekkora f×szsagot kerdezni :)))
2019. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. aug. 6. 22:30
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem a telefonját nézem.

25/N

2019. aug. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság! Ki nézi ezt? De lehet kapni üvegfóliát.
2019. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én telomon egy összetört üvegfolia van. Fél évente cserelem a fóliát, naponta ejtem le a telóm. Eddig még egy pasi de dobott ki emiatt
2019. aug. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha ez alapjan itelnek meg egy pasit, az az en szintemet minositene...
2019. aug. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ez komoly kérdés akkor nem. :D Amúgy pont leszarom, én is sokszor ejtem el, de nem érzem, hogy ettől hatalmas belfék vagyok :D

27N

2019. aug. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En bevallom, hogy nem ereznem jol magam egy ugyetlen ferfival. Felnek nekiadni a sajat telefonomat, felnek beengedni a lakasba, nem mernem rabizni a mosogatast. En kiborulok attol, ha valaki nem vigyaz a kornyezetere, mert en kulonos gondot forditok arra, hogy megorizzem a targyak epseget. Eppen ezert szamomra ez azt uzenne, hogy ami nekem ertek az neki nem es az erofesziteseim hiabavaloak. Meg nem is vet fel annyira a penz, hogy a figyelmetlensegbol tonkretett targyakat allandoan cserelgessem.
2019. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!