Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért zavarja a barátomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a barátomat hogy én mindent viszek magammal amikor megyek hozzá és nála alszom?

Figyelt kérdés

Törölköző, fogkrém, fésű, zsepi, tusfürdő és vizet kekszet szoktam venni ezekre mindig azt mondja hogy nála is van minek cipelek ilyen hülyeségeket.

És kispárnat is szoktam vinni meg egy plüss cicát kiskoromtol azzal alszom ő meg nem érti meg hogy az nekem kell.

3 napig alszom nála 3 naot otthon mindig így csinaljuk

Ő mindenre azt mondja minek, minek hozok ilyen sok cuccot nem elég egy pizsama?


2019. aug. 9. 21:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

nincs már meg az oldal kitöröltem a könyvjelzőkből...nem tudja valaki , hogy online melyik oldalon lehet ilyet szerkeszteni?


[link]

2019. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Lazy Lover ***** válasza:
84%
Engem is zavarna ha annyi napot ott vagy simán lehetne ottani cuccaid legalább nem kéne cipekedj
2019. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Azért zavarja mert tényleg tök felesleges. Ott kell szépen hagyni mindent, vagy venni oda is másikat. Én se hagytam anno szivesen ott páromnál cuccokat mert tuti, hogy amint otthagyom kelleni fog és pontosan arra a felsőre vagy szemceruzára lesz szükségem ami nála van. Ezért vittem pár olyan ruhát amit amúgy nem hordok de egyébként hordható, meg mindenből plusz egy olcsóbban. Fogkrém, fésű, tusfürdő, törölköző mondjuk pont ilyen. Venni kell egy olcsóbbat oda is és kész. Aludni meg aludtam az ő nem hordott pólóiban. Hogyha volt valami alkalom ahova normálisan kellett kinézni akkor nyilván vittem plusz ruhát de nem lett volna az az isten, hogy a fél életemet ide-oda cuccoljam.
2019. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%
"Gyerekes viselkedesre vall foleg a kis pluss allat" - Biztos igazad van... bár nálunk is tanyázik mindig az ágyunkban 1-2 plüss is... :)
2019. aug. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
85%

De ez nem a Deák tér hogy ott hagyd a cuccaid és rossz érzésed legyen tőle.

Ha lenne egy külön fiókod ahová csak a te holmid kerül az nem lenne jó opció számodra?

2019. aug. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Pedig ezek nem nehezek, és nem is nagyok nem értem miért ne lehetne vinni valamiket ha így szereted megoldani. És neked így kényelmes. Ha kényelmetlen lenne neked, akkor nem vinnéd, hanem ott hagynád. Fogkrémből is van kicsi tubus, és törölköző is van vékony fajta ami alig foglal helyet. Most nehogy már pl a fésű olyan súlyos legyen szerinte, hogy ne vihessed a sajátodat.
2019. aug. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%

Törcsit ő is tud adni, fogkefét is hagyhatnál ott, tusfürdőt, fésűt is. A plüss és pár ruha, ami szerintem oké, hogy magaddal viszed. A kisparna is picit fura.

Komolyan, a plüssön kívül max pár ruhát vigyél. Egyébként pedig ő mit hoz hozzád?

2019. aug. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
69%

A vizet, kekszet nagyon nem értem.

A plüss OK, a többi határeset.

2019. aug. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15%
Víz, keksz: útközben is megszomjazhat, vagy éhes lehet. Miért ne lehetne nála? Cipőt azért vehet a lábára, vagy mezítláb kell menni, mert azt is minek cipelje?
2019. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem az zavarja, h hordozod, hanem, hogy ott van egyáltalán. Téged akar az ágyában tudni, semmi mást. Nyűg neki a sok "kacat", ami veled jár. bocs az őszintéért.
2019. aug. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!