Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Úgy néz ki szeretem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy néz ki szeretem a volt barátomat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Négy éve hogy szakítottunk azóta van egy barátom már három éve.... viszont az elmúlt félévben megint elkezdtem rágondolni. Tegnap találkoztunk és elkezdtünk beszélgetni kettőnkről, és lényegében azt mondta hogy ne miatta dobjam el ez a három éves kapcsolatot, pedig ő akarná ezt. Nagyon hiányzik ő de közben itt van a barátom aki nélkül most elsem tudom képzelni az életemet. 20/l
2019. jún. 25. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
"Elsem tudom képzelni az életemet"- mert kapcsolatfüggő vagy. Ennek már lőttek, szerintem ne nyűglődj, mert úgyis ott fogod hagyni a mostani barátodat. Legalább ne húzd az idejét
2019. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!