Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon önző. Ha nem szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon önző. Ha nem szeretném magammal vinni a barátomat táncolni?

Figyelt kérdés

Rendszeresen salsázom, van ott egy kialakult társaságom. A tánc az egyik legnagyobb szenvedélyem. A barátom mondta, hogy szívesen eljön, ha megtanítom (nem én kértem). Az az igazság, hogy nem sok kedvem van. Egyrészt nem tudok megtanítani valakit táncolni, mert csak követni tudok, nem vezetni. Másrészt nem szeretnék nála "leragadni". Szeretek minél jobb táncosokkal táncolni, és rosszul érezném magam, ha egyedül hagynám. Főleg kezdőként nem tudom, felkérne-e más nőket. A féltékenység nem hiszem, hogy probléma lenne a kapcsolatunkban, de ki tudja.

Szeretem őt, de ezt szeretném megtartani magamnak. Vagy kizárja hogy szeressem őt?



2016. júl. 20. 22:47
1 2
 1/19 Gotland ***** válasza:
67%

Szerintem 1-2 alkalomba nem halnál bele. Ha pedig otthon az alap mozdulatokat megtanítanád, lehet nem is lenne ott elveszett.


De igen, szerintem eléggé inkorrekt vagy. Más örülne, ha a barátja ennyire rugalmas, érdeklődő lenne.

2016. júl. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ha régebb óta csinálnád, mint amióta járunk, akkor nem zavarna, ha nélkülem jársz táncolni.


Ellenkező esetben azt találnám gondolni, hogy talán van ott valaki, aki tetszik neked, neadj Isten még meg is csalsz vele.


Hasonló helyzetet már átéltem, ezért reagálnék így.

2016. júl. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Több éve táncolok, kb. 1 hónapja vagyunk együtt. Nem akarom eltitkolni a táncosok előtt, hogy van barátom vagy ilyesmi. Más buliba együtt is megyünk ugyanezekkel az emberekkel.
2016. júl. 20. 23:08
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Egyrészt béna vagy hogy csak követni tudsz. Ha nem ismered a másik lépéseit, sosem fogsz igazán fejlődni, csak kocatáncos maradsz.


Másrészt mi a célod a tánccal? Kb. mintha arra várnál, hogy majd lesz egy kapcsolatod, ahol a partnered eleve tud táncolni, de addig is jól érzed magad a többiekkel.

2016. júl. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudok olyat vezetni, aki már tud táncolni, megtanítani viszont próbáltam már mást, de nincs tehetségem hozzá. A célom a szórakozás, kikapcsolódás, semmi különös. Nem várom el, hogy a párom tudjon táncolni.
2016. júl. 20. 23:14
 6/19 anonim ***** válasza:

3: Akkor ezzel semmi baj nincs. Főleg egy hónap után.


Engem nem zavarna.

2016. júl. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs probléma, beszéld meg vele, hogy szívesen táncolsz vele és viszed el, de szeretsz nála profibbakkal is táncolni, ha neki nem probélma, hogy másokkal táncoljon, akkor jöhet, ha nem, akkor szívesen elviszed 1-2 órára.
2016. júl. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Én elvinném párszor magammal, segítenék neki, közös szórakozás lenne, rengeteg nevetéssel, betekintést adni a te hobbidba mindig jó érzés, tanítani, megmutatni valamit szintén ha jó ember mellett vagy és tényleg szereted. Nem kell ehhez tanító készségűnek lenni, csak akarni kell, úgyse te fogod oktatni.


Lehet megpróbálja és nem fog neki tetszeni, ennyi. Ha meg igen akkor beiratkozást neki és hajrá, másokkal is fog táncolni, de otthon is tudtok majd együtt pl. Valószínű szeretne egy közös pontot, érdeklődik iránta hogy mit csinálsz, szeretne képben lenni. Rosszul érezném magam ha a párom esélyt se adna nekem hogy megpróbáljak valami olyat ami iránt érdeklődök és ő adhat ebbe segítséget. Ha szeretem a másikat akkor érdekel minden ami vele kapcsolatos!

Ha nem akarsz versenyre menni akkor miért ne táncolhatnál vele? Oké nem kell mindig, de erősíti a kapcsolatot! Helyet kell csinálni az életedben egy kapcsolatnak, ha komolyan tervezel.

Nálunk a lovaglás volt ilyen és a vezetés. Párom érdeklődött az hobbim iránt, magammal vittem, megmutattam az alapokat pl ápolás, vezetés. Utána eldönthette hogy akar-e felülni, megpróbálja, beírattam egy órára, kipróbálta, megköszönte, de inkább marad a földön és a videósom lesz, ennyi, megadtam neki a lehetőséget, eldöntötte, hogy szeretné-e. Örültem, hogy megpróbálta miattam, hogy érezhesse miről beszélek.

Én így tettem le a jogsit, amíg nem ültem be addig nem éreztem át, ő elmondta a dolgokat, megmutatta és megkérdezte, hogy akarok-e jogsit tenni, érdekel-e, igen, beíratott a tanfolyamra és segített a tanulásban, később a vezetésben is ha olyasmi jött amivel pl sose találkoztam még, ma már együtt nézünk autót, felváltva vezetünk, szívesen ül be mellém. Jó hatása van a kapcsolatra nézve.

2016. júl. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

szerintem pofon egyszerű. egyrészt őszintén, de nem bántóan mondd el azt is, hogy mi a gondod, véleményed, de azzal indíts, hogy te nem tudsz tanítani, mert neked az nem megy. vidd el egy tánciskolába kezdő tanfolyamra, ahol hozzáértő tanárok megtanítják táncolni és ahhoz is hozzászokik, hogy másokkal (is) táncol, így ez is a tánccal együtt válik természetessé számára.

ha még te is jársz tánciskolába, akkor van, ahol a haladóbbaknak megengedik, hogy alacsonyabb szintű órákra bemenjenek, így talán fizetni sem kell érte, de talán 1-2 óra díját megérheti, hogy elmenj a pároddal, ne teljesen hagyd magára, atán azt is megbeszélhetitek, hogy neked ez nagyon alap, nem annyira élvezed, de van ott annyi csaj és ha néha táncolsz vele, akkor szerintem nem lesz gondja vele, hogy másokkal is táncolsz. ha meg ki akar sajátítani és nem akarja megérteni, akkor előbb-utóbb úgyis tönkremennek ezen a dolgok. viszont így az sem kizárt, hogy olyan jó lesz, hogy a végén te nem akarod majd hagyni másokkal táncolni...

,-))

2016. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A legböszmébb Feri ***** válasza:
26%

Igen, önző kis liba vagy.

A csóringer csávód a háta közepére nem kívánja a hülye szalszádat, normális férfinaka szalsza az egy szósz, vazzeg. De ő ahelyett, hogy amíg te a sejhajodat rázod, beülne a Humbák Művekbe fröccsözni a haverokkal, és fűzné a bölcsész csajokat, felajánlja, hogy elkísér szalszázni, mert jóarc, tesz érted, fontos vagy neki. Hidd el, hogy ezer jobb dóga lenne, mint a te hülyeségeid. De egy hónap után még igyekszik. Ne aggódj, fél év múlva már le sem fogja tojni a fejedet. Akkor majd jössz picsogni, hogy hát de mi történt? Elmúlt a kampányidőszak. Brühühü :((

Na vidd el szépen szalszázni, ő örül, hogy mekkora dzsentelmann, hogy kibírta ezt a baromságot veled, max. 2-3 alkalom oszt megy inkább fröccsözni meg csajozni. Ne legyél már gácci, Móni!

2016. júl. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!