Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha szerelmes belém álmaim pasija, de elutasítom?

Figyelt kérdés

Oké, nem álmaim pasija. Viszont úgy érzem hogy érzelmileg mindent megadna. Még gimnáziumban jártunk együtt, én az a tipikusan jó tanuló voltam, ő pedig az, aki a haverjaival lógott és nem igazán foglalkozott a tanulással, hiába volt okos. Másrészt nagyon rossz családi körülmények között nőtt fel, szülei alkoholisták, vidéken laktak és nagyon szegények voltak. Én akkoriban a menő arcokkal voltam, volt egy barátom is, aki szintén ismerte ezt a pasit, de mindig kevesebbnek gondolta őt az anyagi helyzete miatt Akkoribna megismerkedtünk, nagyon okos volt, rendkívül érzékeny volt dolgok iránt, azonnal megbíztam benne, és legjobb barátok lettünk. Kicsit többet éreztem én is, mert soha nem találkoztam még ilyen értelmes és egészséges nézőpontokkal rendelkező fiúval, aki nemcsak meghallgat, de rendkívül jókat tudunk beszélgetni. Külsőre sem kifejezetten visszataszító, csak nem törődik úgy magával, ahogyn kellene. Már felnőttek vagyunk, de néha még mindig tartjuk a kapcsolatot, mert minden fontos dolgot és problémát megbeszélünk egymással, segítünk egymásnak. Csak ő szerelmes belém. És én is érzek valamit, de tudom, hogy rám más vár, karrerista vagyok, tanulok, ő pedig egy nagyon alacsony fizetésű munkát csinál, ahol építkezik. És minden barátnőm azt mondja, el kell engednem, mert nekem normális családom lesz, legalábbis arra vágyok, normális körülmények között, a férjem pedig jól fog keresni. Na ez az alapkoncepció. Kicsit olyan ez, mint a szerelmünk lapjaiból. Mellette érzelmi biztonságot érzek, hiába volt már azóta pár pasim, de vele érzem igazán azt, hogy önmagam lennék, és ő azért szeret, aki vagyok. Már lassan tíz éve. Felajánlottam neki, hogy eljöhetne egyszer hozzám (más városban élek), beszélgethetnénk, főznek valami finom vacsit és jól éreznénk magunkat. Titokban arra vágyok, hogy csak egyszer szeretkezzünk, viszont tudom, hogy erről mindenki tudna. Ugyanakkor vele sem tehetem ezt, mert hosszútávon nem tudom viszonozni az érzéseit.

Tényleg egy rossz ember lennék? Érzelmileg az álmaim pasija, de úgy érzem, megismerhetem még azt a valakit, aki ugynúgy támogat érzelmileg, ugyanúgy megbízok benne, de egzisztenciálisan is stabil lábakon áll.

Nem várom el, hogy gazdag legyen, de nem én akarom eltartani a gyerekeinket.


2019. aug. 10. 00:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
Igazi balfék vagy. Majd jutni is az jut, mint a szerelmünk lapjaiban, aztán csoffadt vénemberként tosztok egy utolsót a kórteremben, aztán reggel meg majd berak valaki titeket a tepsibe.
2019. aug. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Ezek nem konstans dolgok, nem tudom hány éves, de nem tudnád segíteni, inspirálni, hogy előre jusson?

Sajnálom, de számomra is kissé taszító a hozzáállásod, pedig én is sikeres tanult nő vagyok. :/

2019. aug. 10. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Az élet rövid, te döntesz mi a fontos számodra és mi az érték, de a másik érzéseit tartsd szem előtt.
2019. aug. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Mekkora click bait cím...
2019. aug. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Próbálom inspirálni folyamatosan, és ez számára motiváció. De ő soha nem fog egyetemre menni, pedig okos, értelmiség
2019. aug. 10. 01:59
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Egyetem nélkül is lehet sikeresnek lenni vagy levelezőn munka mellett egyetemre járni.
2019. aug. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Kőművesként havi 500at lehet keresni. Azért ez nem lesajnálni való fizetés, az emberek többsége csak álmodozik erről.
2019. aug. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Micsoda baromság ez, hogy egyetem nélkül nem lehet sikeres valaki. Több olyan embert ismerek, akiknek a vagyona érettségi nélkül az egy milliárdot súrolja, mert volt egy jó ötlete/talált egy kielégítetlen piaci rést. :D Menj bele, jobb a boldogság(amit ő úgy fest meg tud adni), mint a nettó 1 milliós fizetés.
2019. aug. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Más városban laksz. Hagyd békén, szakíts meg vele mindent.

Te kimondottan karrierista vagy. Azok között keresgéljél,Valószínű, lesz majd egy rossz kapcsolatod, de legalább az is karrierista lesz.

2019. aug. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Amikor felajánlottad, hogy jöjjön, miért nem lett belőle semmi? Nekem ez picit gyanús.

Két lehetőség van.

1, hagyod őt, megszakítasz vele minden kapcsolatot, idővel túl leszel rajta, utána pedig lesz egy pasid, akihez közel tudsz kerülni érzelmileg. Amíg ez pasas az életed része, addig ez nehezen fog menni.

2, találkozol vele, összej vele és motiválod őt jobb melóra( ha nyitotta rá persze) c

2019. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!