Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mik azok a külső és belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a külső és belső tulajdonságok, ami miatt szerelmes lettél abba a férfibe, vagy nőbe akivel most vagy, vagy akivel szeretnél lenni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 7. 07:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Megbabonázott a tekintete, a stílusa. Találkoztunk, rá pár hétre randira hívott, múlt héten feleségül vett.


Pedig én már nem hittem benne, hogy létezik a tökéletes, aztán 28 éves koromban robbant be az életembe.

2019. aug. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Külsőleg először a kék szeme és a mosolya fogott meg benne,aztán meg már minden a feje búbjatól a lába kisujjáig.

Sok hibája van,de átlendültem, ahogy ő is az enyéimen. A belső tulajdonságai miatt érzem igazán,hogy ő az aki kell nekem még mindig.

Kedves,vicces,udvarias,lehet vele beszélgetni,nem unatkozom mellette,figyelmes,szeret engem és ápolja a kapcsolatunkat már 11.éve.

32N

2019. aug. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 26 évesen jött az életembe. Pár csalódás után eléggé óvatosan engedtem be az életembe, így fél évig kellett ostromoljon. Tetszett a stílusa, amit képvisel, ahogy velem élcelődött. Csak 26 évesen már nem voltam annyira naív, hogy egyből bele essek. Mindenki az elején jófejségét mutatja. A megszokás után a kérdés mivan. Nos ez a pasi fél évig nyomult, míg végre engedtem neki, belementem, és baromira nem hagytam magam bele szeretni. De azóta elrepült 8 év, és hulla szerelmes vagyok még most is, és ő is belém. :)

Sosem gondoltam volna, hogy a szerelem az más. Mert amit addig hittem az csak lángolás volt. Az nulla ehhez képest.


Általába minden pasiban ugyanaz fogott meg, csak a jellemük volt eltérő.

A humoros, önbizalommal rendelkező stílusos pasik tetszettek.

Sokféle stílusú pasi jön be az öltönyöstől a loncsos művészekig, ez sosem ezen múlott. Ez mindig azon múlik ki van a rongyok mögött. ;)

2019. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A külső tulajdonság az, hogy jóképű. December volt mikor találkoztunk, a sapkából meg nagykabátból csak ennyi látszott ki. Olyan tipikus aranyos kiskutya szeme volt, és ilyen alternatív rock stílusa. (Akkor az volt a zsánerem)

Ami viszont a lényeg, hogy belsőre nagyon megfogott a nyíltsága, az őszintesége. Olyan tipikus kedves, empatikus ember akit mai napig nem fejtettem meg (pedig már együtt élünk) Rendkívül okos és logikusan gondolkodik, és mégsem látja olyan borúsan az életet mint én. Még rengeteg pozitív tulajdonsága van de ezek a kedvenceim.

2019. aug. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Intelligens volt és határozott.

De nehéz ezt megmondani, mert ahogy telik az idő, egyre egyértelműbb, hogy minden téren tökéletesen összepasszolunk.

2019. aug. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
26Nő, Hát én igazából csak szeretném. Fiatalabb srác, elsőre nem kimondottan jóképű, de olyan kisugárzása van, hogy még. :D Magas(én is az vagyok, 178cm) és vicces és annyira belekúszott az orromba az illata, hogy ezer közül is felismerném. Nem egész egy hónap és megvesztem érte. Most már valahogy jóképűnek is látom. :)
2019. aug. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A viselkedése, a kisugárzása, a gondolkodása, és valamilyen szinten a külseje.


Szóval 50-50%


A legtöbb esetben sajnos csak az egyik stimmel.

De nálam nincs meg az egyik a másik nélkül.

2019. aug. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az tetszett meg benne, hogy más, mint a többi ember. Nem követ másokat birkaként, kiáll a véleménye mellett. Hogy a tökéletlenségeit nem leplezi, vállalja, hogy ő ilyen. (Pl. egymásra húzódó első fogak, amik egy idő után szintén vonzóvá, szexivé váltak a számomra.) Öltözködésben sem követ másokat, azt vesz fel, ami számára kényelmes, ha ez a térdig érő zokni, akkor az. Tetszik a határozottsága. Ami szintén megfogott benne, az a hatalmas érdeklődési köre és tudása, főleg történelem terén. Nagyon szeretem, hogy minden nap tanulok valami újat általa. Ahogy azt is, hogy teljesen elfogad engem úgy, ahogy vagyok, minden tulajdonságommal együtt.


Persze a külseje is nagyon vonz, de kezdetben nem emiatt figyeltem fel rá. Szerencsére volt néhány hónapom megismerni, ezalatt barátokká váltunk, és ebből alakult ki szerelem.


23N

2019. aug. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
A lelke. Segítőkész, kedves, humoros, okos. Ugyanúgy nagy családot akart, mint én, ugyanúgy esküvőben és holtodiglan-holtomiglanban gobdolkozott, ahogy én. 12 éve a férjem, 14 éve együtt. ❤️
2019. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is csak szeretném. Elsődlegesen a kisugárzása, aztán ahogy megismertem, önmagam láttam meg benne. Illetve azt, akivé válhatnék, ha kinyílnék végre. És általa sikerült is kinyílnom.
2019. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!