Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám bebizonyítani neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám bebizonyítani neki?

Figyelt kérdés

Csalódást okoztam neki és úgy veszem le a szavaiból, hogy nem tud megbízni bennem újra. (Nem csaltam meg mielőtt valaki felhozza ezt)

Szeretnem jóvátenni a dolgokat és bebizonyitani, hogy tényleg szeretem csak hülye időszakban voltam és kicsit éretlen is voltam akkoriban. De mindig is Őt szerettem es ez nem változik. Hogy es milyen úton módon tudnám bizonyítani, hogy nekem ő kell es senki más? Őszintén elmondtam neki mindent, de azt mondta neki ez nem megy neki most. Nem értem, mások orrba szájba megcsalják a másikat, mégis megbocsátanak nekik. Én semmi ilyesmit nem tettem, csak kicsit hülyen voltam és azt hiszi átvertem pedig nem akartam bántani. Bármilyen ötlet jöhet! Hiszek benne, hogy még "vissza" lehet csinálni, mert tényleg szerettük egymást. Biztos van rá mód. Volt màr valaki hasonló helyzetben? Nem akarom elveszíteni végleg, mert nagyon nagyon szeretem őt.



2019. aug. 10. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Leírod a konkrét esetet? Így nehéz mondani bármit is. Lehet, hogy nem is akart már semmit és szimplán túllépett rajtad, nem is volt akkora csalódás.
2019. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki bővebben hogy tudjunk segíteni
2019. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!