Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy egy felnőtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy felnőtt férfi így viselkedjen?

Figyelt kérdés

Pár hete ismerjük egymást. 200km a távolság köztünk. Megegyeztünk, hogy első pár talira ő jön utánam, aztán pedig én megyek hozzá. El is mentem. Második nap konkrétan le se szarta a fejem, volt betervezve program, abból egyáltalan nem lett semmi. Ott hagyott magamra a lakásban. Amikor haza jött, akkor pedig lefeküdt aludni. Mikor fel ébredt, megint el kellett mennie. Bunkó is voltam vele. Miután elment, írt smst hogy mi a bajom. Elmagyaráztam neki, hogy majdnem 2 hete nem találkoztunk, azt hittem hogy jobban fog örülni annak, hogy eljöttem hozzá, mivel egész héten arról írt, mennyire várja együtt legyünk. Erre azt írta vissza, hogy lehet rossz volt az időzítés, rosszkor jöttem, és hogy nem kell sülve főlve együtt lennünk.

Ha együtt élnénk, természetesen nem mondok semmit. De ilyen esetben, hogy pár napot ki kellene velem bírnia és ilyeneket vág a fejemhez, ezt egy kicsit igazságtalannak tartom. Mivel nem azért mentem 200kmt utána, hogy ott nála punnyadjak egész nap a lakásban, hanem hogy együtt legyünk. Ez így normális viselkedés? Vagy tényleg én vagyok túl érzékeny?


2019. aug. 11. 23:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem stimmel.Nem te látod rosszul!
2019. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Grtulálok! Nektek pár hét alatt sikerült eljutnotok arra a szintre, ahova mások csak hosszú évek után szoktak.
2019. aug. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Más lyukat kerget nyuszim.
2019. aug. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
kergessen más lyukat, de akkor nekem ne rabolja az időmet, mert azért 200 km nem a kertek alatt van
2019. aug. 11. 23:37
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom mivel utaztál, de 200 km autóval 2 óra. OK, ez is idő, de tudtad mire vállalkozol, amikor belementél egy ilyen kapcsolatba. Szóval ezt engedd el.

A viselkedése felettébb furcsa. Valami történhetett, amiről te nem tudsz. Jogosan érzed azt, hogy több figyelmet érdemelnél.

2019. aug. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
3 óra az a 2. 70 km/h átlag max Magyarországon.
2019. aug. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Már kinézte másik csajt magának ... :S
2019. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen magyarázatot nem adott, azt se mondta, hogy merre járt? Előtte se jelezte, hogy ez a hétvége neki jó, nem fog tudni veled foglalkozni?

Így gáz az egész, hagyd a búsba. Értem én, hogy nem kell állandóan egymáson csüngeni, de azért ő átesett a ló túloldalára. Az se normális, ha már az elején is azt tekinti jó kapcsolatnak, ha egy hónapig nem is beszéltek.

Jobb neki egyedül. Te talàlsz jobbat, nem lesz nehéz.

2019. aug. 12. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó nagy bunkóság volt a részéről. Ne menj hozzá többet.
2019. aug. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

igen, tudtam mire vállalkozok, a 200 kmel kapcsolatban, ezzel nem is lett volna gond. A gond a viselkedésével volt. Amikor ő volt itt nálam, eszembe se jutott volna, hogy ne foglalkozzak vele, és hagyjam őt unatkozni. Azt megértem, ha van dolga és el kell ugornia 1-2 orára, ezt meg is beszéltük, de ezt is úgy mondta, hogy hétközbe. A hétvégének teljesen szabadnak kellett volna lennie.

Nem értem, ha mégse akarta hogy menjek, mire írta hogy siessek már hozzá, meg hogy mennyire várja együtt legyünk.

Elkezdtem gondolkodni azon, hogy lehet tényleg én reagálom túl, de nem hiszem. Mobilját is állandóan nyomkodta, arra is mondtam neki, hogy pár nap múlva megyek haza, aztán annyit nyomkodhatod a mobilt amennyit csak akarod.

Tényleg nem értem az egészet. Ha van valaki más, akkor mire öli az idejét belém, már csak a távolság miatt is.

2019. aug. 12. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!