Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy egy 30-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy egy 30-35 éves ember beleszeressen egy 17-18 évesbe?

Figyelt kérdés
Nyilván azok az emberek akik 30-on felül vannak jóval tapasztaltabbak, mint pl. egy 18 éves. Azt megértem ha pl. egy idősebb férfinek tetszik egy fiatal csaj de nem feltétlenül lesz szerelmes bele. Gondolom ahhoz kell valami plusz, hogy az legyen. És mi van a fordítottjával? Egy idős nő beletud szeretni egy fiatalabb férfibe?

2018. aug. 5. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez hajlandosagi kerdes.

Az a no amelyik az idosebb pasikra “bukik” nem. Akinek nem az idosebb a zsanerminta, az lehet, de akkor is tul nagy a korkulonbseg...

De mivel a vilag nagy, pelda pedig mindenre van, igy nyilvan erre is. Csak ezt nem nevezzuk atlagnak.. ;)

2018. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Nem. Agyilag nincs is egy szinten vele. Kirakatnak kell, és a teste a lánynak. Természetesen az előadáshoz hozzátartozik míg meg nem kapja, a hősszerelmes előadás, de a valóság az mint amit fentebb említettem.
2018. aug. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehetséges, igen. Az érzelmek nem kortól függnek.
2018. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
2+ Ha nő az illető, akkor kizárólag a teste és egyéb részei kellenek neki, no meg villogni a barinők előtt, hogy milyen "jó" nő, mert hagyta magát meg..
2018. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És a melegekkel mi a helyzet? xd Náluk is így van?
2018. aug. 5. 17:40
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Köztünk a férjemmel 16èv van. Nem vagyok cicababa se,ő meg csóró. Szóval létezik nem érdek ilyen kapcsolat is.
2018. aug. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Igen,siman bele tudok szeretni egy 17 eves fiuba.

35/N

2018. aug. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam volt ilyen. Még olyan is, hogy csak szex volt. A lánytól függött, milyen a gondolkozása, mennyire normális "komoly"
2018. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megtörténhet, de a hatoslottó esélyesebb. Valószínűleg csak dugásra kellettél neki.
2018. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Megtörténhet persze, hisz az érzelmek/érzések valóban nem mindig függnek a kortól. Viszont ilyen nagy és ebben a szakaszban lévő korkülönbség esetén mindkét fél lelkében/személyiségében gondok vannak. Van, aki ezt kiéli, más meg tenni próbál ellene.


Ha beleszeretnék egy 17 éves srácba 27 éves fejjel, eljárnék pszichiáterhez, hogy megtudjam, mire van tudatalatt szükségem, amit csak egy tiniben találok meg.


Talán a gimis lúzer énem próbálna végre menő lenni, vagy ilyesmi. Amint megérteném, miért vágyom ennyire szokatlan és megosztó dologra szép lassan kiábrándulnék belőle és rájönnék, hogy nem szeretem, csak egy lelki szükségletet elégítettem ki vele.

2018. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!