Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem a férfiakat. Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a férfiakat. Szerintetek most mi van?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, aki tetszik nekem, tinderen matcheltünk, viszont ő szétvált. Ezt követően mikor találkozunk ugyanúgy mosolyog, kötekszik velem, ha kettesben maradunk kérdezget, ha valami poén van az én tekintetem keresi, de nem mond semmit a matchre és a viselkedése sem változott. Ma pl azon kaptam, hogy a melleimet bámulta. Most akkor mi van?
2019. aug. 12. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Játszik veled.
2019. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lassan 37 lesz, még ebben a korban is játszik?
2019. aug. 12. 21:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért ne. Lehet azt várja, hogy te hozd fel a dolgot.
2019. aug. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

"kötekszik velem"


És ez a pozitívnak gondolt dolgok között. Hmmmmm...


A többi is szörnyű, Tinder meg ilyenek. "Ne mááááár" mondaná P.Griffin.


És nem "a férfiak" hanem a kretén ismerősöd.

2019. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Kettős érzelmei vannak, hogy bejossz e neki
2019. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szórakozik veled. A flörtölés nem azt jelenti, hogy randizni is akar.
2019. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóba hoztam a dolgot, de annyit mondott, hogy pörgette és nem volt hajlandó beszélni róla, de a viselkedése nem igazán változott...
2019. aug. 13. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!