Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire zavar téged, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavar téged, hogy a hódító férfiakat elismeri a társadalom?

Figyelt kérdés

Persze ez nem ilyen egzakt, próbálják beállítani aljas gazembernek, de valójában ez sosem működik.


Ugyanis a nagy nyomás ellenére az ilyen pasikat más férfiak is elismerik, mondván, hogy szép dolog volt, hogy megdugta azt a nagyszájú instagram pitsát. Félénkebb pasik tanácsot kérnek tőlük, és - lehet tagadni, de ettől még tény - számos nő sündörög körülötte.


Szerintem nincs ezzel baj, tudok egy ilyen emberről, és elég sokat tanultam tőle a nőkről. Az, hogy elvesztettem a szüzességem, az ő tanácsainak is köszönhető.


Szerintem csak az irigy, sikertelen emberek (pasik és nők) irigykednek ezekre a fazonokra.


2019. márc. 2. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
:) Oké.
2019. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Ezeket a fazonokat azok szidják, akik normális párkapcsolatban élnek. Mert ők pontosan látják, hogy mennyire rosszul csinál mindent. És hogy pár év múlva hatalmas csődtömeg lesz amikor egy értelmes nő sem akar majd vele összejönni, vagy körberöhögi az a nő akibe szerelmes mert megvolt neki a fél város.

Meg persze a legtöbb ember tudja, hogy komoly lelki problémák állnak az ilyenek mögött. A legtöbb a mérhetetlen szeretet és figyelemhiány miatt keresi az egyéjszakás kalandokat. Van hasonló ismerősöm, nagyon jó barátom. Nem egyszer bőgött már előttem, és vallotta be, hogy azért szed össze random csajokat mert legalább arra az 1-2 órára hozzábújik valaki. Én őszintén sajnálom ezeket a férfiakat és nőket, mert ez egy ördögi kör. Nem kap szeretetet, figyelmet, ezért alkalmi szexet keres. De mivel rengeteg alkalmi partnere volt már ezért senki nem tudja szeretni. Én egyszerűen csak végtelenül szomorúnak gondolom ezt a helyzetet.

2019. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmi bajom az olyan férfiakkal, akik nyíltan felvállalják, hogy csak szexet akarnak, és semmi más.

Ìgy eldönti az érintett nő, hogy belemegy-e saját felelősségre, vagy tovább keresgél máshol, mert ő komolyat szeretne.

Az olyanoktól viszont rosszul vagyok, akik akár hónapokig képesek adni a jófiút, hogy igenis komolyat szeretnének, majd első szex után lelépnek, hogy ők végig ennyit akartak, te vagy a hülye, hogy nem láttad. És csinálják ezt párhuzamosan akár több nővel is.

Na, az ilyenektől kapok hányingert.


Irigy egyikre sem vagyok, én is odatarthatnám minden szimpatikus férfinak, ha erre vágynék, fiatal vagyok, csúnya se, kereslet lenne. Csak én nem vágyok erre.

2019. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Én mindenesetre rendkívül szerencsésnek tartom magam, hogy egy ilyen hódító férfitól tanultam. A szüzességem elvesztése azzal a lánnyal zseniális volt. Az 1. randin kb. fél óra után már felvitt magához a csaj. A fickó tanácsai nélkül ez nem biztos, hogy összejött volna. Utána még voltak másmilyen sikereim is, szóval ez az életforma nekem is bejön.


A komoly párkapcsolat nekem sem a kedvencem már. Főleg miután otthagytam a kereszténységet. Lefeküdni minél több nővel... ennél nincs csodálatosabb dolog a világon, legalábbis most így gondolom.

2019. márc. 2. 21:55
 5/14 A kérdező kommentje:

"Az olyanoktól viszont rosszul vagyok, akik akár hónapokig képesek adni a jófiút, hogy igenis komolyat szeretnének, majd első szex után lelépnek, hogy ők végig ennyit akartak, te vagy a hülye, hogy nem láttad.


->Az említett pasas nekem azt tanította, hogy adjam magam, és legyek őszinte a nőkkel.

2019. márc. 2. 21:56
 6/14 anonim ***** válasza:
95%

Bearamyoztad az estém...ilyen magas színvonalon tré irományt.



HU..Ú DE ÍRIGY VAGYOK¡!

2019. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Legalább kort és nemet írhattál volna, hogy tudjuk ki fia vagy.
2019. márc. 2. 22:03
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom neked őszintén, az én szememben kb az alja szint ez a férfi tipus.

Azért mert a legtöbb hazudik hogy bejuthasson a bugyiba.


Azzal nincs gondom aki szó szerint kimondja hogy csak szex kapcsolatot akar. Így a nő nyugodtan dönthet, hogy mit akar és nem lesz kihasználva. De ilyen férfi kb 1000 ből jó ha 1 van.


Nem irigykedek rájuk azért mert nekem nem jön össze. Nem akarnék olyan lenni akinek csak - bocs a kifejezésért- a pina kell. Nekem az ember kell aki a nő mögött van. Hogy megismerjem, hogy megtudjam milyen belül, mit érez, hogy passzolunk e emberileg, és ha igen akkor természetesen jöhet a szex is. De hogy csak az irányítson ami a nők lába között van, és hogy mindent megtegyek érte, lehazudjam a csillagokat is az égről... Bocs nem engedné a lelkiismeretem.

Igen tudom én vagyok a lúzer a fent említett férfiak szerint. Szerintem meg pont hogy ők azok. Azt hiszik hogy kézben tartanak mindent, ők irányítanak, közben meg őket irányítja az a bizonyos dolog...

2019. márc. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Erősen kétlem, hogy a fűvel-fával dugás lenne a társadalmi norma, de mivel ilyen mentalitású emberek vesznek körül, ezt látod.
2019. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Na meselj, mit tanitott az a ferfi, hogy fel ora alatt a lany bugyijaba voltal?
2019. márc. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!