Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Irogattunk egy lánnyal akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irogattunk egy lánnyal akivel egy helyen lakunk. Volt valami amiben nem értettünk egyet ezért nem írtam vissza neki. Közben eltelt majdnem 3 hét és nekem nagyon hiányzik. Délután egy férfivel láttam, rosszul érintett. Ti hogy viselnétek?

Figyelt kérdés
Csak engem visel ez meg ennyire? Párszor már eszembe jutott hogy van más neki,de ma beigazolódott.Meg kedveltem s talán még is szerettem.Már nincs értelme hogy írjak neki, ugye?Hogy viselnétek ha mással látnátok a kiszemelt nőt?
2019. aug. 12. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszul viselném. Biztos, hogy nem írnék neki. Viszont azért mert nem értesz egyet valamiben, hetekig nem is írsz neki akkor mi a fenét vársz?
2019. aug. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Mivel sem ő sem te nem írtatok, ennek itt a vége. A többit majd lerendezed magadban az éjféli "hokimeccs" alatt.
2019. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen viselném én is ha mással látnám. Vagy hívd el beszélni, vagy tedd túl magad rajta? Nem lehet hogy csak barátok?
2019. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attol fugg, miben nem ertettetek egyet. Ha valami piti dolog, akkor eleg gaz. Mondjuk, amugy is, ha felnott emberek igy rendezik. Akkor ennyi.
2019. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!