Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valaki esetleg van/volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki esetleg van/volt hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Ez az első kérdésem amikor úgymond idegenekhez fordulok, ebből is látszik hogy elég bizonytalan vagyok a döntésemmel kapcsolatosan.

Szóval megismerkedtem 2016-ban egy tőlem egy évvel idősebb sráccal,2 és fél évig voltunk együtt, míg nem úgy döntöttem nem bírom tovább az örökös vitát és szakitok. Azóta 4honap telt el, folyamatosan próbálja velem felvenni a kapcsolatot. Mindkettőnknek ez volt a legelső komoly kapcsolata. Rengeteget vitaztunk, sokszor bantott meg szavakkal, rengeteg esélyt kapott arra hogy megvaltozzon, DE a veszekedeseink ellenére csodálatos idő volt ez az eletemben. Félek a csalodastol megint, de azt se szeretném ha a "mi lett volna ha. " gondolattal kelnek fekudnek minden nap. Valaki tapasztalatot esetleg hasonló témában?



2019. márc. 11. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vita vagy veszekedés? Ne keverd. Lehetett volna kompromisszumot hozni amivel mind a ketten ki vagytok békülve vagy nem lehetett volna?

32/f

2019. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azzal volt a baj hogy ha ivott nem tudta hol a határ és úgy beszélt velem mint egy darab szarral. De ez nagyon ritkán fordult elő. Látom rajta a változást de félek újra belevagni.
2019. márc. 11. 12:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem sajnos nem egy olyan dolog amiben változtatni tudna. Mármint nyilván ha alkohol befolyása alatt van kifordul magából, olyankor nem önmaga, ezért nyilván ezt kontrollálni sem lehet, vagy változtatni rajta, max úgy, hogy nem iszik, vagy nem annyit. Most persze nagyon odafigyel mert teper, hogy visszakaphasson, de szerintem amint jön egy nyugisabb időszak amikor már megint nyeregben érzi magát a kapcsolatotokban ez újra elő fog jönni. Ez igazából rajtad múló dolog szerintem, hogy tudod-e ezt a "helyén" kezelni és nem magadra venni, de ha ez menne nyilván nem döntöttél volna a szakítás mellett. Megnyugtatásképp ezt én is csak fejben tudnám ezt a helyére tenni, attól még az adott helyzetben igenis rosszul esne, ha úgy bánik velem és érzelmileg nem tudnám ettől függetleníteni magam. Szerintem jól döntöttél, biztos lehetsz benne, hogy vár még rád boldogság az életben.
2019. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem, ha már így külön mentetek, próbálj meg mással is ismerkedni...

Ne úgy állj neki, hogy csalódni fogsz! Úgy állj hozzá, hogy egy olyan emberrel fogsz megismerkedni, akivel majd harmonikus kapcsolatban tudsz élni..

És igazad van, hogy bánni fogod majd később, ha megrekedsz egy ilyen kapcsolatban..


32N

2019. márc. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!