Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiak is vágynak az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is vágynak az igaz szerelemre?

Figyelt kérdés

A férfiak is vágynak arra, hogy megtalálják az igaz szerelmet? Hogy találjanak egy nőt, aki mellett férfinak érezhetik magukat, akivel társai lehetnek egymásnak és megoszthatják egymással minden örömüket és nehézségüket?


Az itteni kérdésekből és a sajnos a környezetemben is egyre inkább azt látom, mintha már szinte csak a nők vágyálma lenne az, amit fentebb leírtam.


2019. aug. 13. 15:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Jogos a kérdésed, de szerintem a szerelem egy pontatlan megfogalmazás, inkább úgy kéne kérdezned, hogy a férfiak vágynak-e arra, hogy az első nő akivel együtt lesznek azzal együtt is akarnak maradni.
2019. aug. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
jó kérdés! nem ismerem az összes férfit, ezért csak a saját nevemben mondom amit mondok. Én igen, vágyom rá. voltam már szerelmes nagyon és nagyon régen, be is teljesedett mert együtt voltunk, aztán vége lett. aztán elvettem egy másik nőt aki most már 15 éve a feleségem. őt is szerettem de nem úgy, vagy nem annyira. most már nem szeretem, de tett is érte, nyilván én is. nem tudom leszek-e még szerelmes, de vissza emlékezve nem volt rossz, úgyhogy jó lenne. bár nem valószínű hogy lesz még valakim a feleségem után, vagy helyett esetleg mellett.
2019. aug. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem pont a nők nem vágynak erre.

Magam nevében nyilatkozhatok, én már nem vágyok erre, nem vagyok kiskamasz. Mérget vennék rá, hogy nem létezik önzetlen, feltétel nélküli szerelem (ahogyan szeretet sem).

F/29

2019. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vágynak, ki tovább, ki rövidebb ideig. Aztán a sok próbálkozás, kudarcok, pofáraesések kiölik belőlük ezt. És onnantól kezdve, macsó "lexarom" emberként már válogathatnak a nők közül, akik miután visszanyal a fagyi, "brühühü minden pasi csak dugni akaaar"...
2019. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Igen ,én nagyon vágyom rá,de sajnos ez egyre reménytelenebbnek tűnik.

Felnőtt korban már ismerkedni sem olyan egyszerű, és azt látom egyre jobban hogy nagyon ritka az aki tényleg szimpatikus.

Ha ez esetleg megvan ,még akko sem biztos hogy lesz szerelem a dologból. Nem egy esetben a távolság, a munka, a gyerek, a bizonytalanság, a bizalom hiánya miatt nem lesz semmi a dologból....

F36

2019. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!