Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem vágynak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem vágynak a szerelemre?

Figyelt kérdés

Még sosem találkoztam olyan férfival aki nem csak dugásra akart volna használni. Mindegyik csak arra megy, hogy a kapcsolatunk(már ha sikerül összejönnünk) csak szexualitásból álljon. Véleményem szerint ez csak egy plussz, nem a világ közepe. Negatív kommenteket megelőzve, nem vagyok túlsúlyos, sportolok. Tudok főzni.

20/L



2017. jan. 18. 19:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Én vágyok rá, csak nem mindig jön szembe velem akarva akaratlanul... Pedig én is tudok főzni :D
2017. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
29%
Mindenkit arra "használnak" amire lehet. Ha te csak a szekszre vagy jó, akkor arra fognak.
2017. jan. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%

képzeld vágyok rá de inkább vagyok egyedül minthogy egy bipoláris nő szeszélyi tegyenek tönkre mint egy felmosórongyot.

24/F

2017. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
43%

A főzés manapság már senkit nem érdekel szerencsére, az értelmes férfiak maguk is tudnak főzni, így nyilván nem ez fog dönteni, hogy kellesz-e valakinek komolyan vagy sem.

Egyébként meg én pont úgy tapasztaltam, hogy még az is lehet simán szerelmes, aki azt mondja, hogy őt ez nem érdekli.

Nem nem vágynak rá, egyszerűen nem szeretnek beléd.

2017. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
61%
Nem gondolod, hogy egy férfi is érezhet ugyanúgy, mint te?
2017. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
52%

Én vágynék rá,csak velem meg szóba sem áll egy nő sem,mert nem születtem helyesnek...

25/F

2017. jan. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
3%
Valószínű könnyen kapható vagy. Az ilyen nőkbe ritkán szeret bele bárki is. "Arra" viszont tökéletesek.
2017. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

2.

Biztos csak szexre vagyok jó :D Végülis senkinek nem kell ezek szerint egy racionális ambíciózus nő :D

2017. jan. 18. 19:33
 9/30 anonim ***** válasza:
64%

Szar NEKED akkor.


Az előzőek már leírták a lényeget és a lehetséges dolgokat:

-rossz helyen ismerkedsz

-rossz fajta férfiakhoz vonzódsz

-nagyok az elvárásaid

-rosszul értelmezed a férfiak által küldött jeleket


23/L

2017. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A legrosszabb ***** válasza:
57%
Mert nem! Nem szeretnék gyanútlan, hiszékeny hősszerelmes lenni, aki vakon bízik a másikban. Akkor inkább egyedül rohadok meg.
2017. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!