Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Szerelem első látásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerelem első látásra veletek is előfordult már? Vagy csak alapból szerelemre is képesek vagytok?

Figyelt kérdés
40 felé közelítő fefiak véleménye érdekelne leginkább, de bármelyik pasi véleményét szívesen olvasom mert elkeserítő a helyzet. Ti képesek vagytok szeretni egy nőt és törődni vele? Mikor egy nő érzelmeket, törődést, gyengédséget ad nektek akkor miért zárkóztok be teljesen?
2018. jún. 5. 23:04
 1/8 Szergej55 ***** válasza:
43%
Nem fordult elő + nem vagyok szerelmes típus egy kicsit sem. De ha te egy hormonbomba meglététől vagy nem lététől reméled, hogy valaki szeretni fog, baromira rossz úton jársz. A bezárkózás és a többi pedig nem általánosítható mindenkire, így erre nem tudok válaszolni.
2018. jún. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
35%

Sok a kérdés, nézzük sorban:

1. Nem fordult elő, nem hiszek ebben. Ez csak a nők buta magyarázata arra, hogy valakire külső alapján gerjed a mindzsójuk. Nekem is sok nő megtetszik első látásra, de nem leszek beléjük szerelmes.

2. Nem hiszem, hogy képes lennék rá, pontosabban nem is akarok az lenni. Ez az én döntésem.

3. Racionális módon képes vagyok szeretni, de nem szerelemmel, nyilván a szeretet magával hozza a törődést is.

4. Mert akkora moslékok vagytok, hogy egy óvatlan pillanatban képesek vagytok azonnal ellenünk fordítani a naivságunkat, bizalmunkat, viszonzásunkat. Hát kinek kell ez? Nekem ugyan nem.

2018. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem ép első látásra, kellett, úgy negyed óra hozzá :))

Onnantól tudtam, ez a nő kell nekem.

2018. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Fiatalabb vagyok, ha számít a véleményem. Kb 1 éve jött egy kolléganő és nagyon belezúgtam. Viszonoznám, ha nyitna felém.
2018. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Velem nem fordult elő és szerintem nem is vagyok képes rá. Olyan van, hogy egy nő nagyon megtetszik (akár első látásra is), de ez egyáltalán nem szerelem. Ahhoz nekem több kell. Csak az után vagyok képes mélyebb érzelmekre, miután meggyőződtem arról, hogy megbízhatok benne és nem kell folyamatosan azon agyalnom, hogy vajon tényleg komolyan gondolja amit mond, vagy csak hülyít, esetleg egyszer csak szó nélkül fogja magát és lelép.

"Ti képesek vagytok szeretni egy nőt és törődni vele?"

Ezek után szerintem egyértelmű, hogy igen.

"Mikor egy nő érzelmeket, törődést, gyengédséget ad nektek akkor miért zárkóztok be teljesen?"

Sokszor ez félreérthető, nem teljes bezárkózásról van szó, hanem óvatosságról, amit viszont tény, hogy néha eltúlzok.


37/F

2018. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Jelenleg erre vágyom a legjobban. Egy normális társra, szerelemre, ami kicsit felpezsdítene most. És igen törődnék vele.
2018. jún. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Én képes vagyok szeretni egy nőt és törődni vele, ha pedig gyengédséget kapok, azt általában viszonzom is, legalábbis így érzem, és visszajelzésekből is ez tűnik ki. Az tény hogy két megfelelő fél kell hogy ahhoz, hogy jól működjön.
2018. jún. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

nekem volt ilyen még tini koromban, azóta nagyon vigyázok, hogy ne essek megint ilyen hibába, de ez nem irányítható


én képes vagyok szeretni és törődni egy nővel

2018. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!