Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek túl rajta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta?

Figyelt kérdés
Van egy kollégám, akibe belezúgtam, mindig figyelmes meg kedves velem, de nem akar semmit tőlem, bár egy ideig azt gondoltam, hogy van rá esély... Egy irodában ülünk, így minden nap látom...
2019. aug. 13. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem akar semmit sem tőled?
2019. aug. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát tinderen matcheltünk és szétvált, majd mikor a múltkor szóba hoztam azt mondta, hogy nem figyelte kiket húz jobbra... :(
2019. aug. 13. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy a mondás tartja, kutyaharapást szőrivel... Amíg nem lesz más aki kitölti a gondolatait addig bizony szenvedni fog.
2019. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be, ha úgy sem akar semmit, akkor nincs értelme szenvedni miatta.
2019. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Próbálkozzak? De van még értelme ha a tinderre azt mondta hogy csak mindenkit jobbra húzott? Utána meg szétvált mikor matcheltünk... ráadásul azóta más is velem, pedig nem mondtam el neki, hogy tetszik nekem, hanem.hogy nem szándékos volt nálam sem..

Mégis változott... akkor mi lenne ha elmondanám mit érzek?

2019. aug. 14. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!