Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy pasiba annyira beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasiba annyira beleszerettem hogy semmi es senki sem erdekel rajta kivul. Mindent megtennek azert hogy egyutt legyunk, mert nekem o az igazi . Hogy tudtam valakibe ennyire beleszeretni? Szerintetek most mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Allandoan csak o jar az eszemben, ha felkelek ra gondolok ha lefekszem megint ra gondolok,1 masodpercre sem tudom ot elfelejteni annak ellenere hogy semmi sem volt meg koztunk.

2015. dec. 11. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez ugyanaz, aki:

"Félek hogy itthagy a baratom anelkul hogy tudná hogy barmit megtennek azert csak hogy maradjon itt. Tanacsokat irjatok, mit tegyek most?" - ?

2015. dec. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még ha most hihetetlennek is tűnik, ez majd el fog múlni.
2015. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább írd a német nyelvű dolgozatodat a futballhuligánokról.
2015. dec. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ahogy irtad ez szamomra hihetetlen,mert nemhiszem h ez valamikor elmulik
2015. dec. 11. 09:43
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten függetlenek vagytok,és nincs akadálya,hogy együtt legyetek,akkor beszélj vele.
2015. dec. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

>Hogy tudtam valakibe ennyire beleszeretni?


Úgy, hogy nem ismered eléggé, és a nem ismert tulajdonságait kipótolod az ideális férfiképed tulajdonságaival. Jó esély van rá, hogy nem magát a srácot, hanem a saját ideális férfiképedet szereted benne. Ezt hívják vakszerelemnek, rajongásnak, angolul pedig "infatuation"-nek. GOndolkodj el azon, hogy valójában mennyire ismered és pontosan mik azok, amiket szeretsz benne.

Ha ez nem igaz, mert tényleg nagyon jól és bensőségesen ismered, akkor persze minden oké.

2015. dec. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj ez olyan meghato!

Orulok neki! :-D

2015. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a rózsaszín köd.
2015. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire beleszerettél, akkor menj oda hozzá, hogy beszélgess vele, szervezzetek közös programot, ismerjétek meg és szeressétek egymást!
2015. dec. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Titusztitusz ***** válasza:
Próbáld meg valahogy jelezni az illető felé a rajongásodat, és a szimpátiádat...Mielőtt bármi máson törnéd a fejedet, azért ezen a lépcsőfokon mindenképpen essél túl...Aztán nézd meg, hogy miként rreagál az illető a vonzalmad jeleire, és a továbbiakat ennek fényében próbáld megtervezni...
2015. dec. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!