Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés egy jó párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy jó párkapcsolatban lenni (lenn)?

Figyelt kérdés

Lehet nem eppen megfeleloen fogalmaztam meg a kerdest, de igazabol arra lennek kivancsi, hogy mit ereztetek a masik fel irant, amikor osszejottetek vele? Vagy inkabb arra, hogy mi kell ahhoz nektek, hogy osszejojjetek valakivel (milyen erzest kell kivaltson bennetek a masik fel)?


Feltetlen szerelmesnek kell lennetek a masik emberbe, mielott belementek vele egy kapcsolatba? Vagy eleg ha csak tetszik benne valami nektek de nem vagytok bele szerelmesek, legalabbis amikor osszejottok?

Osszejonnetek olyannal, akivel nagyon jol elvagytok baratkent es rajottok, hogy tetszik is a masik kinezete, de annyira nem ereztek iranta durvan szexualis vonzalmat?

Eleg nektek hogy csak a kinezete legyen valakinek tokeletes, de peldaul a viselkedese nagyon bunko legyen? Ilyenkor osszejonnetek vele?

Egy ember multja mennyire befolyasol titeket egy parkapcsolat kialakitasaban (bunozes, homo/biszexualitas)?

Volt mar innen olyan, aki ugy jott ossze a baratjaval/baratnojevel, hogy semmit nem erzett iranta (ellenszenvet SE!!) , es csak azert jott vele ossze, hogy legyen valakije? (En ismerek ilyet, de engem szemelyszerint ez a helyzet is nagyon erdekelne!!)

Vagy pl nagyon kedves valaki, tapintatos es nem is tolakodo, erolteto a stilusa, figyelmes, jo az idozitese es pl tetszik a humora is, de kinezetre annyira nem vonz teged. Ossze jonnel vele?

Lennel e olyan kapcsolatban, amiben mar van 1 gyerek, de szex mar nincs, mert elhidegultetek egymastol?

Vagy ellenkezoleg - lennel-e olyan kapcsolatban, amiben csak a szex miatt vagytok egyutt?

Milyen erzes olyan kapcsolatban lenni, ahol csak azert van a masikkal a no/ferfi, mert a partnere vagyonos, de nem szereti ot tiszta szivebol?

Milyen az a kapcsolat, amikor mindket fel szerelmes egymasba?

Vagy egyaltalan mikor tudom azt, hogy hu ez most egy olyan fiu, akivel erdemesebb kapcsolatba kerulni?


Bocsanat a sok kerdesert, de engem nagyon erdekel ez most:D

Valaszaitokat elore is koszonom!!



2019. aug. 14. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A vonzalom és a szexualitás nagyonis szükséges. Anélkül nincs kapcsolat, csak barátság. De nem kell szerelmesnek lenni, sőt én nem is szeretek. Persze jó érzés, tisztára be van állva az ember, mint egy kábszis, viszont teljesen elvakít, és totál nem olyannak látod a partneredet, amilyen valójában. Aztán brutálnagyot tudsz koppanni mikor alábbhagynak az érzelmek. Nekem erre nincs szükségem. Örömmel meglennék szerelem nélkül. De sajna nem tudom befolyásolni 🙂


Én olyan kapcsolatban vagyok, ahol kissé elhidegültünk egymástól. De bazikényelmes, és szeretjük egymást ettől függetlenül, lelkitársak vagyunk. Lehet lesz megcsalás, de engem nem fog érdekelni, bárki részéről is történjen. Nekem jó így, és szeretném fenntartani.


Régen persze azt hittem, hogy hú szerelem, meg örökké tart, ha összeillünk valakivel. Én ebből kiábrándultam, és inkább tűnik már beteges kötődésnek az ilyen. Szeretnék ettők jóval függetlenebb maradni.


Amúgy én viszonylag könnyen tudok vonzódni ellenkező neműekhez, de kapcsolatban lenni már más. Nagyon sok dologban össze kell illenünk, tehát tényleg kell az a lelkitársi szintű dolog.

2019. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bemásolom a kérdéseket és megválaszolom. 23/N


Mit ereztetek a masik fel irant, amikor osszejottetek vele? Vagy inkabb arra, hogy mi kell ahhoz nektek, hogy osszejojjetek valakivel (milyen erzest kell kivaltson bennetek a masik fel)? Kellemes gyomorbizsergés. Érzed hogy oda van érted, beléd van esve. Éste is így érzel felé. Külseje is lenyűgöz.



Feltetlen szerelmesnek kell lennetek a masik emberbe, mielott belementek vele egy kapcsolatba? Igen, ha komoly kapcsolat. Egyébiránt mondanám neki, hogy ez csak komolytalan, rövidtávú kapcsolat. Ha ez neki oké, mert nem csak komoly kapcsolatba hajlandó bonyolódni, akkor kavarhatunk, járhatunk.


Vagy eleg ha csak tetszik benne valami nektek de nem vagytok bele szerelmesek, legalabbis amikor osszejottok? Ha menet közben beleszeretek, átválthatunk komoly kapcsolatra. Volt már ilyesmire példa életemben, legjobb dolog volt. Kavarásból óriási szerelem.


Osszejonnetek olyannal, akivel nagyon jol elvagytok baratkent es rajottok, hogy tetszik is a masik kinezete, de annyira nem ereztek iranta durvan szexualis vonzalmat? Hát, nem nagyon. Max ilyen kicsit több mint barátság lehetne.


Eleg nektek hogy csak a kinezete legyen valakinek tokeletes, de peldaul a viselkedese nagyon bunko legyen? Nem.


Ilyenkor osszejonnetek vele? Biztos nem, nem tudnék szerelmes lenni.


Egy ember multja mennyire befolyasol titeket egy parkapcsolat kialakitasaban (bunozes, homo/biszexualitas)? Ezzel nincs tapasztalatom, de lehet befolyasolna, főleg ha régen nem lett volna hetero, mert akkor most sem az.


Volt mar innen olyan, aki ugy jott ossze a baratjaval/baratnojevel, hogy semmit nem erzett iranta (ellenszenvet SE!!) , es csak azert jott vele ossze, hogy legyen valakije? Én sose tennék ilyet. Szerintem hülyeség. Azt jelenti, kapcsolatfüggő, aki ilyet tesz.


Vagy pl nagyon kedves valaki, tapintatos es nem is tolakodo, erolteto a stilusa, figyelmes, jo az idozitese es pl tetszik a humora is, de kinezetre annyira nem vonz teged. Ossze jonnel vele? Igen, volt ilyen, de csak kavarás szinten. De aztán meg később elkezdett bejönni, és rendes kapcsolat lett belőle. Előtte is tetszhetett volna a külseje, csak olyan mas volt, mint amit megszoktam. De amúgy rohadt jól nézett ki. :D Vagyis most is, csak eleinte nem így láttam, csak később.


Lennel e olyan kapcsolatban, amiben mar van 1 gyerek, de szex mar nincs, mert elhidegultetek egymastol? Hát válás.


Vagy ellenkezoleg - lennel-e olyan kapcsolatban, amiben csak a szex miatt vagytok egyutt? Ez elképzelhetetlen, hogy ilyen szitu kialakuljon.


Milyen erzes olyan kapcsolatban lenni, ahol csak azert van a masikkal a no/ferfi, mert a partnere vagyonos, de nem szereti ot tiszta szivebol? Nem tom, gondolom kicsit depresszív érzés.


Milyen az a kapcsolat, amikor mindket fel szerelmes egymasba? Legjobb. Ez az igazi, komoly kapcsolat.


Vagy egyaltalan mikor tudom azt, hogy hu ez most egy olyan fiu, akivel erdemesebb kapcsolatba kerulni? Hát amikor beleszeretsz, sőt, ha a józan eszed is azt mondja, ez jó, nem csak a szíved.

2019. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!! :)
2019. aug. 16. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!