Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gyerekes arra vágyni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekes arra vágyni, hogy egy férfinak én legyek a mindene, fontosabb legyek neki mindennél és mindenkinél?

Figyelt kérdés

Rájöttem hogy ezt keresem a férfiakban, hogy fontos legyek nekik és ezt ki is mutassák.

Ilyen egyáltalán létezik? vagy csak a filmekben?


Szerinte nem baj, hogy 5 napja nem is beszéltünk, és amikor beszéltünk mondta h neki egy hét se kottyanna meg.


2019. aug. 19. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik ilyen. Számomra már volt ilyen ráadásul nem is egy személy, persze nem egyszerre de egyik sem becsülte meg és csak kihasználta a rajongásom.
2019. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Létezik
2019. aug. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Én is ilyesmit keresek a nőkben. Rajongjunk egymásért, mint a gyerekek, de azért ne fojtsuk meg egymást. Nem tudom, ha én rajongok egy nőért és szeretnék tőle valamit, akkor minden nap keresem, de legalább 2 naponta.
2019. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Egy időre biztos hogy elérheted, de aztán unalmas lesz a rajongásod.

A túlburjánzó szeretet megöl mindenkit.

2019. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, nárcizmusnak hívják, semmi baj nincs vele.


Én már éltem át ilyet, azt hittem jó lesz, de nem volt, kikészített kb fél év után, kerestem is az új ingert.


Mondjuk egy kis csodálat rámférne, szub rajongók jöhetnek:)

2019. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%
Csak film. Mondj le róla.
2019. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Van ilyen! Ezt tapasztalatból írom!
2019. aug. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%

Ez nagyon társfüggőség gyanús nekem! 🙁

Nézz utána!


De minimum egy egészségtelen mértékű önbizalomhiány. Tessék megtanulni érvényesíteni magadat, mert így nem lesz belőled semmi, mindih ki fognak használni!

Nem rendelheted alá magadat senkinek sem! Egy kapcsolat nem erről szól, hanem két független egyenrangú ember kölcsönös viszonyáról.

2019. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, csak az extrém rajongást idővel úgy is megszokod, és már nem lesz akkora a gyönyör.
2019. aug. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem gyerekes, csak nem is egészséges. Kérdés, hogy csak elvárod, vagy képes vagy-e viszonozni is? Bárhogy is, nem jó folyvást egymás nyakában lihegni, kell egymásnak teret hagyni. Persze ha mást nem, egy telefon minden nap belefér, de kell “én idő” is.
2019. aug. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!