Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme újra próbálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme újra próbálni vagy inkább adjak eselyt az újnak?

Figyelt kérdés
Exemmel 2 honapja szakitottam a túlzott feltekenykedese miatt de mostanában újra beszelgetunk es hiányzik meg hát szeretem csak nagyon sok volt a veszekedes köztünk viszont most ha ujra kezdenenk lehet nem lenne mondjuk az a baj hogy hiaba mondja nem sok eselyt látok rá h befejezne a feltekenykedest. De van egy srac aki nagyon teper és tetszik is aranyos de nem tudom mit tegyek.
2019. aug. 22. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Nincs értelme n+1 esélyt adni. Az ember nem változik meg, főleg nem 2 hónap alatt.
2019. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy fejezné be a féltékenykedést, hacsak nem ment közben terápiára vagy hasonló. Egyéb esetben max fenn tudja tartani az álarcot egy hónapig aztán kezdődne minden elölről. Szerintem zárd le, semmi értelme, de az új srácot is hanyagold, amíg még az exed szereted, mert baromira nem fair vele szemben, hogy csak pótléknak használod. Amíg nem lépsz túl az előzőn, addig maradj szépen egyedül.
2019. aug. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Azért vesszőket használhatnál, elég nehéz koibogozni mit is akarsz.

Nem foglalkoznék vele pláne, ha van más. Ennyi idő alatt nem változik meg, nem tud kibújni a bőréből. Így semmi értelme és, ha jól érzékelem, te nem is akarod.

2019. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
csakis az újnak!
2019. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!