Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt, hogy olyanba lettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy olyanba lettetek szerelmesek akit utáltatok vagy csak unszimpatikus volt vagy nem egészen az esetetek?

Figyelt kérdés
Mi az ami taszított benn vagy ha éppen csak nem jött be akkor mi az amiért nem volt az eseted és végül miért szerettél bele végül?Már ha az utolsó kérdésre (miért szerettél bele végül) tudod a választ. :)

2019. aug. 22. 14:38
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Uh bocsi a "helyes"írásért. :D Légyszi ha nem titok kort/nemet írjatok. Köszi :)
2019. aug. 22. 14:40
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Utálni épp nem utáltam, de sosem volt szimpatikus... hosszú haj, körszakáll, stb., ez sosem volt az esetem... hogy miért szerettem bele végül; hát megismertem, és beleszerettem. Iszonyat jó ember, segítőkész, odaadó, gondoskodó... 6 éve a férjem. :)

29/N, 32/F, 19/22 évesen jöttünk össze.

2019. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

Bizonyitottak kb ugy lett szerelem


Csak azert kapott erre eselyt mert meggyengült pillanatomban kaptak ki(törödes hiany stb)


Egyik azert volt unszimpi mert az az igazi alfahim tipus nagyszaju flegma neha cinikus kacsintgat a bünözessel, rafinàlt zsivàny, mellesleg a szemelyi szabadsagomat korlatozta igy ismertem meg alapbol hogy szépen irjam. Kb ugy iszkoltam mindig elöle mintha kergetnének. Telefon lecsapva mikor hivott, haverjaival együtt küldtem el melegebb eghajlatra, elköltöztem par szaz km-t,stb.


Hat szoval nem adta fel.

Es kezdett tönkre is menni bele.

Elöbujt belöle valami hösszerelmes.

Romantika udvarlas lehozta a csillagokat.

Harc a bizalmamért.

Könnyek. Egy alfahimtöl. Talan ezen a ponton szerettem belé

2019. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
*azert kezdtem többesszamban mert korabban is volt vki de nem irom le mert hosszu nem erdekes
2019. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
A könnyekre visszaterve. Nem megsajnaltam nem arrol van szo. Hanem mindezek utan amiket ertem tett es a csok miatt a könnyeit meglatva lett jogosult a bizalmamra.
2019. aug. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, nagyképűnek tartottam, aztán megmutatta nekem a gyengéd énjét. Utána kiderült, hogy miért is, miután beleszerettem . Innentől tudom, hogy legközelebb hallgatnom kell a megérzéseimre.
2019. aug. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#6-os Meg lehet tudni miért mutatta meg a gyengéd énjét? Ki akart használni?

Korod nemed lehet tudni?

2019. aug. 22. 19:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem. Bennem az utálat nem hagy vonzalmat és menekülök előlük, esélyük nincs átfordítani.
2019. aug. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most vagyok egy szerelem vége felé. Az ezt megelőző szerelem 7 éve volt. Ritkán vagyok szerelmes, mert ritkán találok olyat aki majdnem mindenben elnyeri a tetszésem. Ennek a fiúnak elsőre az esetemnek kell lennie és legtöbb esetben elsőre szimpatikusnak kell lennie. Ha ez nem történik meg nem igazi a dolog részemről. Tehát a válasz a kérdésedre : nem
2019. aug. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszoló vagyok. Azért tette szerintem, hogy megkaphasson. Aztán utána szép lassan próbált lekoptatni egy kifogással. Azért gondolom kifogásnak, mert utána másoknál próbálkozott, flörtölt az orrom előtt, nem érdekelte, kinek van valakije, ki hány éves, milyen messze lakik tőle.

Azóta én hallgatok a megérzéseimre. Nála is éreztem, ki fogja használni a naivságomat.

2019. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!