Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiaknak tényleg ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak tényleg ennyi elég hogy szerelmesek legyenek?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ha egy nő nem bűn ronda nincsen nagyon elhízva, átlagos súlyú, teljesen átlagos kinézetű a lány és csak annyi hogy kedves máris szerelmesek lesznek a férfiak nagy része. Nem egyszer hallottam ezt férfiaktól, hogy beszélgetett egy totál átlagos nővel és csak kedves volt a nő máris mondta nekem hogy azt hiszem szerelmes lettem....
2019. jún. 10. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ettől nyilván több kell hozzá, de a hosszabb távú kedvesség és a törődés szerelmet tud eredményezni.
2019. jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha a lany meg nagyon szep is ezt szorozd meg 100zal. Van egy gyonyoru baratnom. Tenyleg gyonyoru. Kedves is alapvetoen. Rengeteg ferfi mar ettol padlot fog es szerelmes lesz
2019. jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De a férfiaknak tényleg csak ennyi kell a szerelemhez hogy esetleg jól néz ki a nő meg kedves?
2019. jún. 10. 12:03
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
Már ez is gond? Döntsétek már el végre, eddig az volt a duma a gyk-n, hogy a férfiak csak a top csajokkal foglalkoznak.
2019. jún. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De akkor a férfiak lényegében majdnem minden második nő be szerelmesek lesznek
2019. jún. 10. 12:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki neked átlagos,az másnak gyönyörű.Ha meg is értik egymást akkor már esélyes,hogy kapcsolat is lehet belőle.
2019. jún. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, nekem férfiak mondták, hogy ne legyek kedves, mert mindenki akar majd valami többet.
2019. jún. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is örülnék egy ilyen barátnőnek mint amit leírtál.

Mi ezzel a baj?

2019. jún. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Ennyi? Semmi intelligencia, semmi plusz érzés nem kell vele kapcsolatban csak hogy ennyi legyen?
2019. jún. 11. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!