Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok illetve hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok illetve hogyan reagáltok, ha más férfiak/nők nézik meg a párotokat?

Figyelt kérdés

Örültök neki, h kívánatosnak tartják a párotokat? Vagy inkább a féltékenység borítja el az agyatokat? Rendeztek esetleg jelenetet?

Kérlek Titeket, h nemet is írjatok.


Köszönöm a válaszokat :)



2019. aug. 22. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Szemmel ölök.
2019. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Pàrom reakcioja erdekel csak
2019. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én általában csak megmosolygom a dolgot, meg a szemem sarkából időnként követem az eseményeket, hogy páromnak is feltűnt-e. Ha nem, akkor általában szólok neki utólag, hogy egy csaj jól megbámulta. Nem érzek különösebben semmit, max akkor lennék féltékeny, ha látnám hogy kölcsönös az érdeklődés. De jelenetet akkor se rendeznék, úgyis elfelejti pár perc után, nem számítanak az ilyenek.

N

2019. aug. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Engem nem szokott zavarni. Azért nem fogok sivalkodni, mert valaki ránézett, megnézte, semmi rossz nincs abban.


N

2019. aug. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam ilyennel foglalkozni, ő sem teszi. Hagy nézze, mit problémázzak rajta? Úgy is velem van és engem szeret, engem vett feleségül, nem foglalkozik más nőkkel. Neki az esetek többségében fel se tűnik ha valaki megnézi, nekem se szokott. Ha valaki nagyon feltűnően nézi a fenekem akkor szokott kicsit szemmel ölni de ennyi. Nem is értem miért kellene ezen problémázni.
2019. aug. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak megnézi, nem zavar. Ilyen butaság miatt nem rendeznék jelenetet. Kifejezetten örömmel se töltene el, hidegen hagyna.

Ellenben ha kikezd vele, az más téma. Volt már, hogy a jelenlétemben ráhajtott egy nő páromra. Ő meg annyira suta ilyen téren. Kb menekült hozzám, és próbálta úgy kerülni a csajt ahelyett, hogy lerázta volna egyedül, mint egy felnőtt férfi. Erről utólag beszéltünk, természetesen. Ellenben a csakra nekem kellett rászólni, hogy foglalkozzon a saját pasijával, aki az asztal túloldalán ült, mellesleg. Jelenetet ekkor sem rendeztem, csak kicsit határozottabban odaszóltam. Utána erősen került engem is, és páromat is (akkor is, amikor én nem voltam már ott).

2019. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő örül neki,engem nem érdekel.Mindkettőnknek vannak udvarlóink,de ezt magunk lerendezzük.Ritkán van,amikor neki kell leállítani az érthetetlenebbeket.Akkor általában abbahagyják,mert megijednek.
2019. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%
Semmit nem szoktam reagálni. Mindenki azt néz meg, akit akar.
2019. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
El se éri az ingerküszüböm a dolog, már ha egyáltalán észreveszem, nem szoktam azt lesni, hogy ki nézi meg..
2019. aug. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!