Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti hogy reagáltok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy reagáltok, ha egy ismerős pasi szerelmet vall nektek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 28. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Volt ilyen. Megköszöntem, és otthagytam.

Mi alapján lenne már "szerelmes"? Gondolom minden csajnak benyögi akit alkalmasnak talál szaporodásra. Passzolom...

2017. nov. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki lepontozott, leírná, hogy mégis mit kellene reagálnom, és hogy eleve hogyan lehet "szerelmes" a pasi, ha csak ismerősök vagyunk?
2017. nov. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én mindenesetre köszönöm a válaszodat, tőlem zöld like-okat kaptál.
2017. nov. 28. 12:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem már volt ilyen, és nagyon meglepődtem :D

vagyis gondoltam hogy többet akar tőlem, mert mindig talizni akart velem, moziba menni stb..

aztán fészbukon írta le, hogy nagyon bejövök neki stb

hát erre azt írtam, hogy kedves tőled. :)


mást nem tudtam mit reagálni, megköszönni nem akartam :D

25 N

2017. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem tetszene, még annak ellenére is ha számomra nem jönne be az illető, akkor is. Én nagyra értékelném a bátorságát és határozottágát, legfőképp az őszintesését.
2017. nov. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!