Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 18 évesen még nem volt soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még nem volt soha barátom, nem is csókolóztam. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Nem vagyok pedig csúnya, kicsi túlsúlyom van és fiúsan öltözködöm.
2019. aug. 23. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok, csak 19 évesen. Túlsúlyom nincs mondjuk, de én is fiúsan öltözködöm és magas is vagyok.
2019. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ebből azért elég nehéz megmondani. Nem tudjuk hogy a nem csúnya és kicsi túlsúly mit jelent. És azt se tudjuk hogy milyen a személyisége.

Így nem tudom milyen választ vársz, hogy azt mondjuk veled semmi, hülyék a fiúk?

És nem igazán értem, hogy 18 évesen hová stresszelsz ezen.

Remélem nem voltam bunkó, de nem igazán tudok erre választ adni.

2019. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az iskolában vagy a munkahelyeden hogyan viszonyulnak hozzád a fiúk? És Te hozzájuk? A kis túlsúly nem lehet probléma és az sem, hogy fiúsan öltözöl. Vannak barátnőid? Menj velük fiúk társaságába. Nincsenek? Miért nincsenek?

Próbálj nőies lenni és alábbhagyni a fiús öltözködéssel.

2019. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem késtél el semmivel. Én 22 voltam az első csóknál.
2019. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt 18 éves koromig semmi barátnőm/haverom sem, mert végig egy helyen laktam, ahol kicsiként éltem, rossz emlékek stb miatt antiszoc voltam az itteni emberekkel. Szóval elköltöztem és magam kezdtem érdeklődni, feloldódtam, egyből lett ismeretségi köröm, barátaim és a nagy Ő is rám talált:)

Lehet, hogy Neked is környezet változásra van szükséged.

2019. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!