Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondolnátok akkor, ha valaki (addig csak pár szót beszéltetek az illető nővel) ilyen "ajándékkal" lepne meg? N20+

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: tetszik egy pasi, de nagyon ügyetlen vagyok, nem nagyon tudok közelíteni az emberek felé. Eddig csak keveset beszéltünk. Most biztosan sokan kinevetnek, de mivel sokat rajzolok , csináltam egy portrét róla, amit úgy gondoltam, messengeren elküldök neki. nagyon gáz? Ebből mire fog gondolni?

2019. aug. 24. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Korodbeli? Pár szó után kicsit fura lenne, mert kb. idegenek vagytok. De ha randizás közben történne, akkor tök jó ötlet.
2019. aug. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Hogy jól rajzolsz. :) Kevés az infó, milyen ismeretség ez, hány évesek vagytok, stb.
2019. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nos az az igazság, hogy 3 hónapos, és egyenlőre nem túl közeli, de fogalmam sincs, hogyan kezdeményezhetnék értelmesen, nem tudok mit mondani :D ezért jutott eszembe ez az ötlet. én 26 ő 30. Tudom, hogy nagyon óvodás módon gondolkozok, de sajnos az önbizalmam se sok, meg túl sok ilyen helyzetem sem volt
2019. aug. 24. 13:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én megkérdezném, mit szólna, ha kapna egy ilyet, vagy mondanám, hogy rajzolok, és szeretné-e hogy lerajzold.

Mindenképp személyes érdeklődésre utal.

És el fog töprengeni rajtad.

2019. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amit a 4-es ír, jó ötlet. Mert akkor mégse csak úgy a semmiből kap egy ilyet. :)
2019. aug. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy szoktál rajzolni és lerajzoltad őt is! Ha érdekli, küldd el neki! Szerintem egyébként ez jó módszer az ismerkedésre, én örülnék egy ilyennek.
2019. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Én is csináltam portrét, de csak mikor már együtt voltunk. 2 hapsiról is.

(A 2. a helyesebb, ezért a jobb alapanyag rajzhoz. :D A jelenelgi párom! ^-^)

2019. aug. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csináld úgy, ahogyan a #4-es válaszoló mondta. De amúgy ha nem szeretné, akkor engem még lerajzolhatsz. :D
2019. aug. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!