Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hitelesnek gondolnátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hitelesnek gondolnátok azt a feltevést, hogy "komoly kapcsolatot keresek" ha az illető egyszerre több mindenkivel kavar?

Figyelt kérdés
Mi ennek a magyarázata? Vagy csak szédítés?
2017. aug. 11. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi az hogy "kavar"? Ismerkedik velük nem? Az, hogy több emberrel ismerkedünk nem zárja ki azt, hogy nem keresünk komolyat. Van 2+x jelölt és annak adok esélyt, aki a legszimpatikusabb.
2017. aug. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A kavarás felénk szexet jelent, egyeseknél csókot, másoknál beszélgetést. Mit értesz te kavarás alatt?
2017. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha még csak beszél másokkal, akkor simán komolyan tudom venni, de ha már párhuzamban több emberrel randizik, akkor kevésbé/sehogy.

31/f

2017. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Interferencia ***** válasza:
Ettől még éppen lehet hiteles. Azokkal az emberekkel nem tud elképzelni komolyat, de elvan velük, amíg nem lesz ilyen.
2017. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kavarás nem ismerkedés, és egyszerre lehet több emberrel is ismerkedni, beszélgetni, az élet túl rövid, hogy hosszasan kísérletezzünk egyszerre csak egy emberrel, az internet pedig felgyorsította a szelektálási lehetőségeket. Nálam is előfordult már, hogy egyszerre több emberrel beszélgettem, volt, aki már itt kihullott, mert gyorsan kiderült, hogy nem passzolunk, volt, akivel találkozónál derült ki, hogy nem fog működni, aztán a végén mindig csak egy maradt, akivel több is lett, mellette már nem voltak mások. Most épp egyedülálló vagyok, és épp nem keresek társat, másra fókuszálok, de ha most társat keresnék, most sem csinálnám másképp.
2017. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kavarás nálam csók, petting, szex, de több mint egyszerű ismerkedés.
2017. aug. 11. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Végülis igen.

Amikor én is egyedül voltam,akkor keresgéltem,ami nem ritkán heti 3 randit és dugást eredményezett.

De a lényeg az,hogy aki keres,kutat és kipróbál ezt azt az talál is a végén,pont olyat amilyet szeretne.

2017. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!