Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen érzés volt, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés volt, amikor először szerelmet vallott Neked a párod? Hogy reagáltál rá? Mi volt az első reakciód?

Figyelt kérdés
Nekem most vallott szerelmet a barátom először és én is nagyon szeretem őt, de sokkot kaptam, teljesen lefagytam, amikor kimondta hogy szeret engem és emiatt nem tudtam neki mit felelni. Fel kell dolgoznom, mert már annyira régóta vártam erre a pillanatra és hihetetlen hogy megtörtént. :)

2019. aug. 25. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Szakíts!...ja izé...úgy értem gratulálok. Jó érzés volt, nem kellett feldolgoznom, azt feleltem én is szeretem.

33/f

2019. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk nem is az első szeretlek volt a hangsúlyos. Előbb írta le ő, szóban pedig én mondtam ki előbb. Az is nagyon jó érzés volt, kedvenc emlékeink közt őrizzük. Utalt többször az érzésre, már az elejétől.

Nekünk az első "szerelmem" megszólitás volt az a nagy vallomás.

Ő egy boltban dolgozott én pedig bementem. Egy programunk volt hétvégén, és kérdeztem tőle, hogy látta e mit posztoltak a facebook eseménynél mire visszakérdezett: Hogy,hisz dolgozom szerelmem?!

Álltunk ott egymással szemben zavarban,de az biztos hogy én voltam a legboldogabb ember az üzletben.

2019. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Lefagytam, mert olyan hirtelen jött, és én még nem gondolkoztam ilyeneken (pedig hosszútávra terveztem a kezdetektől), úgyhogy nem tudtam mit válaszolni, csak megcsókoltam. Utána amikor végiggondoltam, rájöttem, hogy tulakdonképpen én is szeretem és meg is mondanám neki, de ezzel már várnom kellett mire két hét múlva megint találkoztunk.
2019. aug. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már a párod, akkor miért kaptál sokkot?

Én csak úgy vagyok kapcsolatban, ha szeretjük egymást, szóval, nem volt meglepő.

2019. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%

Bevallom, ledöbbentem rajta...Akkor még csak egy hónapja ismertük egymàst, és a 2. randinkon történt

.. .de aztàn én is szerelmet vallottam neki, miutàn fél perc alatt feldolgoztam az infót.:) Ez 9,5 éve volt, és azóta is nagyon szeretjük egymàst, mint férj és feleség:)❤️ 33N


Mióta vagytok együtt, hogy ennyire vàratlanul ért a dolog?

2019. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!