Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretjük egymást, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretjük egymást, de nem azzal a hatalmas lángoló első szerelemmel, az baj? 21/N

Figyelt kérdés
Nem olyan rég beszélgettünk a párommal, s felmerült ez a téma. Ő azt mondta, hogy utoljára 10 éve érezte azt az elsöprő szerelmet, amiről a könyvek is írnak, de attól még igenis szerelmes (ő 29). S valahogy így vagyok én is, az első nagy szerelem volt az ami fel bolygatta az életem, s azóta ezt az instant össze kapcsolódást én sem éreztem. 8 hónapja vagyunk együtt, az eleje nagyon hullám völgyes volt, aztán igazán 2 hónapja találtunk egymásra. Szerintem még nagyon az elején vagyunk a dolgoknak, meg van a szerelem, de talán a kezdeti gondok amiket mi teremtettünk egymásnak az, ami ezt beárnyékolja. Másnál is egy nyugodtabb, de ugyanolyan valós érzés az a következő szerelem az első nagy után?

2019. márc. 15. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Megint egy ilyen szerelem kergetős kérdés. Aztán majd addig keresed, hogy 40 évesen is egyedül vagy és visszanézel, hogy miért nem volt jó az amiben egyszerűen csak jól éreztétek magatokat egymással. Mondjuk te még fiatal vagy, lehet ettől jobb is, de tudni kell hol a határa az álmok kergetésének.
2019. márc. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ilyen fiatalon nem fogod beérni ennyivel. A srác talán, de te nem hiszem. A nagy szerelmem után én is így gondoltam ennyi idősen, jó nekem a langyos szerelem is,de az élet mást igazolt vissza. 27/N
2019. márc. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Nem lesz elég. Félreléphetsz, mert jellemző a korosztályodra.
2019. márc. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

Én csak annyit mondanék, sokan összetévesztik a hirtelen feltámadó szexuális gerjedelmet a "hatalmas lángoló" szerelemmel. Aztán várnak tíz évet a "hatalmas lángoló" szerelemre, amiről pár hónap után kiderül, hogy csak kanosság volt, aztán ott áll az ember tíz üres évvel és maga mellett egy kvázi idegen emberrel, akivel csak a dugás volt jó.

De mindenkinek magának kell eldönteni, hogy mit akar.

2019. márc. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztos elhagyod, ezt már tapasztaltam.
2019. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy nőnek ennyi nem elég. Kell a tűz, a rajongás, a lángoló szerelem, hogy el lehessen viselni a férfiak nyűglődéseit.
2019. márc. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szóval ha nincs ez az erősebb érzés, akkor az kevés? Lassan én is ezt hiszem, az a furcsa, hogy a barátomnak nem esik le, hogy ez nem elég.
2019. márc. 18. 07:47
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem kevés lenne egy ilyen langyos akármi. Előbb vagy utóbb úgy is találni fogsz majd valakit akivel eljön a szerelem. Ti csaj együtt vagytok mert csak. Talán hogy ne legyetek egyedül de az durva hogy 8 hónap után már itt tart a kapcsolatotok hogy sehol. Ideig óráig elviseled majd de hiányozni fog az igazi szerelmes dolgok.
2019. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor lenne csak elég ha lenne amik össze kötnének benneteket pl közös hobbi sok közös érdeklödési kőr minnél több minden köt benneteket össze annál több a közös jó kellemes élmény és biztosabb lesz a kapcsolat mert az érzelmek tényleg kevesek.
2019. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
29 évesen én is azt hittem, hogy azért nem remeg a közelében kezem-lábam, mert már kinőttem ebből. Szerelmes voltam, ebben biztos vagyok, de inkább olyan hazaértem szerű érzés volt, nem az a villámcsapásos. Mindenki észrevette rajtam, amikor egy nő arcára van írva, az azért nem csak színjáték. Ettől függetlenül amikor 40 éves koromban újra átéltem a villámcsapást, átértékeltem a 29 éves kori érzést. Nem tudom biztosan, hogy az, hogy két értelmes mondatot nem tudtam a közelében összehozni, valamint annyira remegtem, hogy el kellett rohanni, hogy ez azért van, mert ez az igazi szerelem, vagy valójában a hazaértem érzés az igazi szerelem, amiből azért hiányoznak ezek a földindulások, mert biztonságban érzed magad mellette. Őszintén szólva ha csak az érzésre fókuszálok, akkor azt kell mondanom, hogy 20 éves korom óta most vagyok először szerelmes igazán. Amúgy hülyeség lett volna várni erre a földrengésre. Két másodpercig nem bírnám elviselni őt, ha egy fedél alatt laknánk. Arra a hazaértem szerelemre azért volt érdemes várni, mert a maga módján szerelem volt és nem volt mellette semmilyen hiányérzetem. Voltam olyan kapcsolatban, ami nem volt szerelem semmilyen fokon, ott állandó volt a hiányérzet.
2019. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!