Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régi munkatárs?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi munkatárs?

Figyelt kérdés
1 éve,hogy munkatársak voltunk,de mindketten munkahelyet váltottunk így a kommunikáció is minimálisra csökkent köztünk. Amíg minden nap láttuk egymást, nagyon jól elvoltunk, nem voltunk közömbösek egymás számára,de erre csak utólag jöttem rá, így akkor amikor kellett volna nem léptem. Mikor erre ráeszméltem még próbáltam menteni a menthetőt, minél többet kerestem,de úgy tűnt már semmi sem olyan mint régen,ezért fél év próbálkozás után lemondtam a róla,pedig az érzéseim nem változtak. Nem beszéltünk 2 hónapig,majd egyszer csak kaptam tőle egy üzenetet és tök jól elbeszélgettünk. Ezt mire véljem? 6 hónap próbálkozás alatt csak én kerestem,én írtam neki és pont az egyoldalúság miatt hagytam az egészet. Amúgy egy témával kapcsolatban írt rám,amiről régen beszélgettünk,tehát nem egy "mizu"-val.
2019. aug. 27. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egyedülálló lett.
2019. aug. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Kidobta a ló. :)
2019. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Nem akad jobb neki éppen.
2019. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, hogy mindig is érdekelted, csak valamiért akkor nem állt készen egy kapcsolatra. Ennek számtalan oka lehet. Lehet, hogy ő az a típus, aki nehezen nyílik meg, nem bízik olyan könnyen és megijedt, amikor túlságosan nyomultál rá. Ettől függetlenül most már hiányzol neki, lehet, h csak barátilag, lehet, h többet is érez, ezt nem lehet ennyiből megmondani, de biztos, h nem vagy közömbös neki. Szerintem adj egy esélyt neki. Ne szalaszd el!
2019. aug. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%
Én örülnék neki, ha így írnának nekem:)
2019. aug. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!